Quote (sylKE @ 20 Jun 2010 06:03)
Déjv is megmondta, senkit nem érdekel 30k post
BUZI SZPEMMEKEREK VAGYTOK, AMIKOR ÉBREN VAGYOK MINDENKI BASZIK POSTOLNI
melegek

Quote (Flutter @ 20 Jun 2010 05:27)
be vagyok baszva
és tudok írni

budweiser & best vodka in my life (ukranian)
gg
(ölni tudnék egy borsodiért, méginkább egy dzsóért

)
Borsodi a leggányabb sör amit valaha ittam. :[
This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Jun 20 2010 04:15am