d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1300330043005300630073048Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 14,348
Joined: Feb 25 2009
Gold: 8,000.69
Jun 20 2010 01:02am
holvannak ilyenkor a vérprofi dotások?
Member
Posts: 2,225
Joined: Aug 2 2008
Gold: 0.00
Jun 20 2010 01:03am
Quote (JS_Bach @ 20 Jun 2010 09:01)
Birthday: 13 Dec 1990 (Female)

ez mindent megmagyaráz


bántasz :c

unatkozom ilyenkor, aludni már nem tudok, tanulni még nincs lelki erőm.
Banned
Posts: 2,021
Joined: Mar 29 2006
Gold: 43.15
Jun 20 2010 01:04am
Quote (Szuzsika @ 20 Jun 2010 09:03)
bántasz :c

unatkozom ilyenkor, aludni már nem tudok, tanulni még nincs lelki erőm.


okok
Member
Posts: 2,225
Joined: Aug 2 2008
Gold: 0.00
Jun 20 2010 01:06am
Quote (JS_Bach @ 20 Jun 2010 09:04)
okok


Jelenleg 5 felhasználó böngészi ezt a fórumot.

mit is vártam...
Banned
Posts: 2,021
Joined: Mar 29 2006
Gold: 43.15
Jun 20 2010 01:07am
Quote (Szuzsika @ 20 Jun 2010 09:06)
Jelenleg 5 felhasználó böngészi ezt a fórumot.

mit is vártam...


pedig a legjobbat kaptad
Member
Posts: 2,225
Joined: Aug 2 2008
Gold: 0.00
Jun 20 2010 01:12am
na gyűlnek az emberek, már 8-an vagyunk!
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Jun 20 2010 01:31am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 20 Jun 2010 02:13)
asd

ENNYI VAGY TE CIGÁNY SENKI! IGEN SYL, TE!

de azért :wub: van! :Hug:


HAHAHAHAHAHA! gj

ncorera kivan írva,hogy kecske

This post was edited by H4xooR on Jun 20 2010 01:34am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 20 2010 02:08am
Quote (H4xooR @ Jun 20 2010 07:31am)
HAHAHAHAHAHA! gj

ncorera kivan írva,hogy kecske


éjjel 1kor elmentem aludni, akkor meg még vmi 120 post kellett
de ezek összebeszéltek, h direkt akkor postolnak miután elmentem, tehát félnek tölem
FÉLNEK











































FÉLNEK

















































félnek! :ph34r:
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 20 2010 02:18am
Quote (sylKE @ 20 Jun 2010 10:08)
éjjel 1kor elmentem aludni, akkor meg még vmi 120 post kellett
de ezek összebeszéltek, h direkt akkor postolnak miután elmentem, tehát félnek tölem
FÉLNEK











































FÉLNEK

















































félnek! :ph34r:


csak biztosra mentünk kissyl
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 20 2010 04:14am
Quote (sylKE @ 20 Jun 2010 06:03)
Déjv is megmondta, senkit nem érdekel 30k post


BUZI SZPEMMEKEREK VAGYTOK, AMIKOR ÉBREN VAGYOK MINDENKI BASZIK POSTOLNI
melegek




Quote (Flutter @ 20 Jun 2010 05:27)
be vagyok baszva
és tudok írni :wacko:

budweiser & best vodka in my life (ukranian)

gg

(ölni tudnék egy borsodiért, méginkább egy dzsóért :( )


Borsodi a leggányabb sör amit valaha ittam. :[

This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Jun 20 2010 04:15am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1300330043005300630073048Next
Closed New Topic New Poll