Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jun 20 2010 12:26am)
Persze.
Majd máskor szívesen beszélgetek veled, de most el kéne mennem, megígértem magamnak hogy ma korán fekszem (nem nagyon jött össze...), holnap muszáj (lenne) tanulnom.
Köszi a segítséget a 30khoz, jóéjt!
HAGGYÁ ITT ÉS MÉG NE IS DONOLJ

de azért szeretlek.
