Quote (uberpro123 @ 20 Jun 2010 02:19)
hát, nekem van otthon 1 lány akitől meg kellett válnom amikor kijöttem, ha facebookon fentvagy akkor jelölj be és ott megmutatom, itt a nagyközönség elött nem merem mert fapfap mindenkitől.

És olyan komoly a dolog hogy csak miatta hazajönnél?
Quote (Cpt_Ghost @ 20 Jun 2010 02:20)
Posts: 15,774
én nagyobb mértékben járultam hozzá.
Most nézd meg!

Egyébként ha ilyen szar lesz az rlem, akkor továbbra is kb. ennyit fogok spammolni, esélyed nincs tartani az iramot!

Bár nyáron sokat elleszek. :|
This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Jun 19 2010 06:21pm