d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1300030013002300330043048Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 19 2010 06:19pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jun 20 2010 12:17am)
Egyébként tényleg érdekel, mesélj! :)


hát, nekem van otthon 1 lány akitől meg kellett válnom amikor kijöttem, ha facebookon fentvagy akkor jelölj be és ott megmutatom, itt a nagyközönség elött nem merem mert fapfap mindenkitől. :D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 19 2010 06:20pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 20 Jun 2010 02:15)
De azt soha nem tudjuk meg ki lesz! :P Postoltam ma vagy 160-at, kb. csak subra, büszke vagyok rá hogy ily nagy mértékben hozzájárultam a hunsub világuralomra töréséhez!


Posts: 15,774
én nagyobb mértékben járultam hozzá.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 19 2010 06:20pm
Quote (uberpro123 @ 20 Jun 2010 02:19)
hát, nekem van otthon 1 lány akitől meg kellett válnom amikor kijöttem, ha facebookon fentvagy akkor jelölj be és ott megmutatom, itt a nagyközönség elött nem merem mert fapfap mindenkitől. :D


És olyan komoly a dolog hogy csak miatta hazajönnél?

Quote (Cpt_Ghost @ 20 Jun 2010 02:20)
Posts: 15,774
én nagyobb mértékben járultam hozzá.


Most nézd meg! :(
Egyébként ha ilyen szar lesz az rlem, akkor továbbra is kb. ennyit fogok spammolni, esélyed nincs tartani az iramot! :P Bár nyáron sokat elleszek. :|

This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Jun 19 2010 06:21pm
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 19 2010 06:22pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jun 20 2010 12:20am)
És olyan komoly a dolog hogy csak miatta hazajönnél?


szeretem, szerettem.. már én sem nagyon tudom hogy mit gondolok vagy érzek iránta..
nem csak miatta.. sok barátot hagytam otthon.. =/
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 19 2010 06:22pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 20 Jun 2010 02:20)
És olyan komoly a dolog hogy csak miatta hazajönnél?



Most nézd meg! :(
Egyébként ha ilyen szar lesz az rlem, akkor továbbra is kb. ennyit fogok spammolni, esélyed nincs tartani az iramot! :P Bár nyáron sokat elleszek. :|


az a helyzet hogy a lassan 16k postomból 14k++ a hunsubra ment :lol:
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 19 2010 06:23pm
Quote (uberpro123 @ 20 Jun 2010 02:22)
szeretem, szerettem.. már én sem nagyon tudom hogy mit gondolok vagy érzek iránta..
nem csak miatta.. sok barátot hagytam otthon.. =/


És mióta éltek kint?

Quote (Cpt_Ghost @ 20 Jun 2010 02:22)
az a helyzet hogy a lassan 16k postomból 14k++ a hunsubra ment :lol:


Hát nem tudom, én múlt novemberben jöttem vissza ~400 nap szünet után, akkor azt hiszem 13.5k postom volt kb., azóta nagyrészt hunsubon postolok, de azelőtt elég aktív trader is voltam.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 19 2010 06:24pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 20 Jun 2010 02:23)
És mióta éltek kint?



Hát nem tudom, én múlt novemberben jöttem vissza ~400 nap szünet után, akkor azt hiszem 13.5k postom volt kb., azóta nagyrészt hunsubon postolok, de azelőtt elég aktív trader is voltam.


én regelésem után 3-4 hónappal abbahagytam d2-t csak itt spamolok
meg guildban beszélgetek a népekkel
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 19 2010 06:25pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jun 20 2010 12:23am)
És mióta éltek kint?



Hát nem tudom, én múlt novemberben jöttem vissza ~400 nap szünet után, akkor azt hiszem 13.5k postom volt kb., azóta nagyrészt hunsubon postolok, de azelőtt elég aktív trader is voltam.


nem hosszú ideje április eleje óta, de akkor is egy picit hiányzik az otthoni légkör, a barátok, meg úgy minden.. a foci sem olyan mint otthon, remélem érted h mire gondolok.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 19 2010 06:26pm

a kopasznak milyen beteg feje van már :DDDDDDDD
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 19 2010 06:26pm
Quote (uberpro123 @ 20 Jun 2010 02:25)
nem hosszú ideje április eleje óta, de akkor is egy picit hiányzik az otthoni légkör, a barátok, meg úgy minden.. a foci sem olyan mint otthon, remélem érted h mire gondolok.


Persze.

Majd máskor szívesen beszélgetek veled, de most el kéne mennem, megígértem magamnak hogy ma korán fekszem (nem nagyon jött össze...), holnap muszáj (lenne) tanulnom.

Köszi a segítséget a 30khoz, jóéjt!
Go Back To Magyar Topic List
Prev1300030013002300330043048Next
Closed New Topic New Poll