d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev12993003013023034765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Aug 6 2015 04:48am
Quote (-joey- @ Aug 6 2015 11:44am)
Az a Knödel: tiroli gombóc vagy knédli. :D Elég finom szerintem.

Tipikusan osztrák még a rántott borjúszelet, viszont sajnos egyre több helyen pofátlanul ráaggatják a Wienerschnietzel nevet a sima rántott csirkére is.

Sacher torta, linzer torta, Mozart golyó.

Most hasraütésre ennyi osztrák kaja jutott eszembe.



Eddig még nem ettem rosszat osztrák étteremben, lehet hogy csak peches voltál (vagy én szerencsés).


jaja, ami rántott hús az már mindenhol wienerschnitzel kb :D
mozart golyó a kedvenc édességem

amúgy én is csak finomakat ettem eddig és ismerősök/rokonok is többnyire
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Aug 6 2015 08:41am

hatterben a srac mirin mad jelly
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Aug 6 2015 08:55am
Ice cube
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 6 2015 08:55am
Quote (GoreKnight9 @ 6 Aug 2015 16:41)


ez mar azert boven a tulzas kategoria
nem hiszem hogy ez sok nonek bejonne :D
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Aug 6 2015 08:57am
Elvileg lesz egy uj lakotarsam, 2 jelentkezo van, az egyik lengyel, elvileg csaj bar ezt nem tudom 100%-ra, a masik meg egy kinai csaj, a lengyel ha jol nez ki akkor azt valasztom(felteve ha csaj), kinai nn mert laktam mar egyutt kinaival es nem a legtisztabbak.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Aug 6 2015 08:58am
Quote (GoreKnight9 @ 6 Aug 2015 14:41)


pumped petya
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Aug 6 2015 08:58am
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 6 2015 03:55pm)
ez mar azert boven a tulzas kategoria
nem hiszem hogy ez sok nonek bejonne :D


de akiknek bejön azoknak legalább nagyon
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Aug 6 2015 08:59am
Quote (Smat @ Aug 6 2015 02:57pm)
Elvileg lesz egy uj lakotarsam, 2 jelentkezo van, az egyik lengyel, elvileg csaj bar ezt nem tudom 100%-ra, a masik meg egy kinai csaj, a lengyel ha jol nez ki akkor azt valasztom(felteve ha csaj), kinai nn mert laktam mar egyutt kinaival es nem a legtisztabbak.


köszi az infót smaty
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Aug 6 2015 09:04am
Quote (Cpt_Ghost @ 6 Aug 2015 15:55)
ez mar azert boven a tulzas kategoria
nem hiszem hogy ez sok nonek bejonne :D


azert vicces lehet ilyen tomeggel kibaszott szaraznak lenni
Go Back To Magyar Topic List
Prev12993003013023034765Next
Add Reply New Topic New Poll