Quote (-joey- @ Aug 6 2015 11:44am)
Az a Knödel: tiroli gombóc vagy knédli. :D Elég finom szerintem.
Tipikusan osztrák még a rántott borjúszelet, viszont sajnos egyre több helyen pofátlanul ráaggatják a Wienerschnietzel nevet a sima rántott csirkére is.
Sacher torta, linzer torta, Mozart golyó.
Most hasraütésre ennyi osztrák kaja jutott eszembe.
Eddig még nem ettem rosszat osztrák étteremben, lehet hogy csak peches voltál (vagy én szerencsés).
jaja, ami rántott hús az már mindenhol wienerschnitzel kb

mozart golyó a kedvenc édességem
amúgy én is csak finomakat ettem eddig és ismerősök/rokonok is többnyire