☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Best Of Facebook
Prev
1
299
300
301
302
303
799
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 221569
Replies: 7989
Track Topic
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#3001
Jul 19 2012 09:46am
Quote (beni @ 19 Jul 2012 17:20)
nyomassad a csajról a képet
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.135844306459950.15049.100001031433434&type=3
Karan2_Returned
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold
:
1,630.69
#3002
Jul 19 2012 12:26pm
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#3003
Jul 19 2012 01:07pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 19 Jul 2012 16:45)
épp ezaz, hogy ez az arc nem akkor dicsőség
én egy bölcsibe jártam orbán egyik gyerekével
én meg együtt buliztam az egyik pujájával
Bendeguz
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold
:
0.00
#3004
Jul 19 2012 01:46pm
Quote (Kenny10 @ Jul 19 2012 11:30am)
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/428786_438220956201113_492761563_n.jpg
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#3005
Jul 19 2012 01:47pm
Quote (Bendeguz @ 19 Jul 2012 21:46)
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/8053_379700155416738_1631514113_n.jpg
baszatnám nekik
Bendeguz
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold
:
0.00
#3006
Jul 19 2012 01:48pm
Quote (RRC @ Jul 19 2012 08:47pm)
baszatnám nekik
A vicc az hogy kb csak mi ketten az egész subon, mert túl barna a bőrük meg nem vörös a hajuk.
GoreKnight9
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold
:
4.20
#3007
Jul 19 2012 01:51pm
Quote (Bendeguz @ 19 Jul 2012 21:48)
A vicc az hogy kb csak mi ketten az egész subon, mert túl barna a bőrük meg nem vörös a hajuk.
en is
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#3008
Jul 19 2012 01:51pm
Quote (GoreKnight9 @ 19 Jul 2012 21:51)
en is
skype?
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#3009
Jul 19 2012 01:52pm
Quote (Bendeguz @ 19 Jul 2012 20:48)
A vicc az hogy kb csak mi ketten az egész subon, mert túl barna a bőrük meg nem vörös a hajuk.
lol én is simán
Bendeguz
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold
:
0.00
#3010
Jul 19 2012 01:54pm
Jó, a 4 se sokkal nagyobb szám.
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
299
300
301
302
303
799
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact