d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev12993003013023031141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 8 2013 04:14pm
Quote (bajcli @ Jan 8 2013 10:06pm)
syl te álat


roka király
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 8 2013 04:16pm
Quote (kusziyoker @ 8 Jan 2013 23:51)
hat igen vele akartak kompenzalni az anyjat :D

de ha megnezted a sorozatot , utana nezd meg a dokumentum filmet is az is kurvajo SPOILER benne van hogy valojaban nem is Gandolfini akart lenniTony hanem Richi April, meg a doktorno lett volna Carmela, meg Syl egy rokkenekes, meg Pauli valoban volt bortonbe meg maffiozo volt az eletbe is.... SPOILER


y, a silt jatszo szinesznek van egy masik nagyon jo sorozata is - lilyhammer, azt is nezzetek meg, majd lesz valamikor masodik evad, csak turnezik a csavo
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 8 2013 05:04pm
Quote (Liliomtipro @ Jan 8 2013 08:48pm)
SPOILER
a képregényből csak néhány részt olvastam meg tartalmat hellyel-közzel így nem tudom teljesen összehasonlítani de az biztos hogy a governor szál ki fog most tölteni vagy 1.5 évadot + szerintem illik a sorozatba, érdekes, a színész is jó, sokkal több értelmét látom mint
bármilyen történésnek andreaval kapcsolatban vagy annak hogy carol még mindig él (sophia-szál után neki is meg kellett volna halni, shanet meg jobban elhúzni).
végre van a filmben egy önző, beteg állat aminek helye van egy ilyen sorozatban, kevés részben volt az hogy milyen gonosz emberek élnek egy olyan világban mint ők (glenn elrablása, hershel+rick+glenn a kocsmában, merle és kb ennyi.)
shanet egyáltalán nem sikerült olyan gecinek beallitani mint kellett volna, egy olyan monologgal ami után meghalt már kajak sajnáltam az embert.


kibaszott nagy spoiler alant, snape kills rick
Irigyellek, hogy ilyen objektive tudod látni a dolgot, én shanet a 2. évad közepétől kb minden mondatánál ugrálva vertem volna agyon
A szőke kurva meg detto, annyi esze sincs végig mint egy kibaszott kavicsnak, rettentően irritáló
Ya, t-dog helyett meghalhatott volna carol a kecibe, birtam a niggert
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 8 2013 05:08pm
Quote (Saenchai @ Jan 8 2013 10:49pm)
ha Tony anyja nem murdelt volna meg, akkor tuti befejezem a Sopranos nézését

mondjuk utána meg jött a faszszopó kurva Janice, szóval csöbörből vödörbe



Quote (kusziyoker @ Jan 8 2013 10:51pm)
hat igen vele akartak kompenzalni az anyjat :D

de ha megnezted a sorozatot , utana nezd meg a dokumentum filmet is az is kurvajo SPOILER benne van hogy valojaban nem is Gandolfini akart lenniTony hanem Richi April, meg a doktorno lett volna Carmela, meg Syl egy rokkenekes, meg Pauli valoban volt bortonbe meg maffiozo volt az eletbe is.... SPOILER


istenem, akkor még jó, hogy elkaszáltam a sorozatot még azt sem megvárva h a nagymuter kimúljon
gyenge vagyok ebben, hiába van egy gecijó sorozat, ha van benne egy szereplő/szál ami kurvára irritál akkor nemtudom nézni :c
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Jan 8 2013 05:24pm
Quote (Vismajor @ Jan 9 2013 01:04am)
kibaszott nagy spoiler alant, snape kills rick
Irigyellek, hogy ilyen objektive tudod látni a dolgot, én shanet a 2. évad közepétől kb minden mondatánál ugrálva vertem volna agyon
A szőke kurva meg detto, annyi esze sincs végig mint egy kibaszott kavicsnak, rettentően irritáló
Ya, t-dog helyett meghalhatott volna carol a kecibe, birtam a niggert


miért? látszott rajta hogy imádja carlt és lorit, sokkal sokkal közelebb állt a gyerekhez mint a saját apja, még abba is kezdett beletörődni hogy lori már sosem lesz az övé, de az érdekelte a legjobban hogy a gyerek az övé legyen...
ha a better angels részt megnézed újra akkor kihez megy oda a gyerek hogy elvette daryl fegyverét? ofc nem az apjához.
kb egyetlen negatívum amit fel tudok hozni ellene mikor le akarta lőni ricket, az hogy otist meglőtte sem volt önzőség _szerintem_ mert rá már nem volt szükség miután megszerezték a gyerek megmentéséhez szükséges dolgokat.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 8 2013 05:31pm
walking deadrol vagy dexterrol beszeltek?

nem akarok beleolvasni

This post was edited by RRC on Jan 8 2013 05:31pm
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jan 8 2013 05:31pm
shane jó arc volt, kb az egyik legátérezhetőbb karakter, én nem értem miért kellett kivenni :(
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Jan 8 2013 05:32pm
Quote (RRC @ Jan 9 2013 01:31am)
walking deadrol vagy dexterrol beszeltek?

nem akarok beleolvasni


TWD
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 8 2013 05:34pm
Quote (Fej @ 9 Jan 2013 00:31)
shane jó arc volt, kb az egyik legátérezhetőbb karakter, én nem értem miért kellett kivenni :(


amúgy ez mind mind lehetséges spoiler -- walking dead

az egyetlen akitől falra másztam
ja meg Lori

haha eltűnnek a kiszemeltjeim

This post was edited by Anarkin on Jan 8 2013 05:44pm
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jan 8 2013 05:35pm
Quote (Anarkin @ Jan 9 2013 12:34am)
az egyetlen akitől falra másztam


miért? engem inkabb rick tulzott jofiusaga / hoskodese csinalt ki neha
Go Back To Magyar Topic List
Prev12993003013023031141Next
Add Reply New Topic New Poll