Quote (bajcli @ Apr 25 2012 10:25pm)
büntetőrúgások

üvöltöztem egyedül az albérletben, mint valami fogyatékos
Én meg már ágyból a második félidőt, de a hosszabbítás olyan rémunalmas volt h majdnem bealudtam
tizenegyesek mondom kinyitom a szemem, 19ves csávóka bevarja sarokba ahogy kell...mondom gáz lesz itt real

ronaldo odaált, mondom hagyd ki te buzi, erre kihagyja, én meg csapkodok a levegőbe és némán üvöltözök mint vmi epilepsziás(asszony alszik mellettem)
This post was edited by Vismajor on Apr 25 2012 03:28pm