d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Football Topic
Prev1299300301302303382Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 25 2012 03:28pm
Quote (bajcli @ Apr 25 2012 10:25pm)
büntetőrúgások



<3

üvöltöztem egyedül az albérletben, mint valami fogyatékos


Én meg már ágyból a második félidőt, de a hosszabbítás olyan rémunalmas volt h majdnem bealudtam
tizenegyesek mondom kinyitom a szemem, 19ves csávóka bevarja sarokba ahogy kell...mondom gáz lesz itt real :d
ronaldo odaált, mondom hagyd ki te buzi, erre kihagyja, én meg csapkodok a levegőbe és némán üvöltözök mint vmi epilepsziás(asszony alszik mellettem)

This post was edited by Vismajor on Apr 25 2012 03:28pm
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 25 2012 03:32pm
Quote (Vismajor @ 25 Apr 2012 23:28)
Én meg már ágyból a második félidőt, de a hosszabbítás olyan rémunalmas volt h majdnem bealudtam
tizenegyesek mondom kinyitom a szemem, 19ves csávóka bevarja sarokba ahogy kell...mondom gáz lesz itt real :d
ronaldo odaált, mondom hagyd ki te buzi, erre kihagyja, én meg csapkodok a levegőbe és némán üvöltözök mint vmi epilepsziás(asszony alszik mellettem)


csak ezér nem utálom cét, mindig megörvendeztet egy-egy ilyen kihagyott tizenegyessel... :D
manu-chelsea bl-döntős mondjuk annyiból jobb volt, hogy akkor sírt is.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 25 2012 03:33pm
Quote (bajcli @ Apr 25 2012 10:32pm)
csak ezér nem utálom cét, mindig megörvendeztet egy-egy ilyen kihagyott tizenegyessel... :D
manu-chelsea bl-döntős mondjuk annyiból jobb volt, hogy akkor sírt is.


:D
Chelsea-Bayern döntő, érdekesnek hangzik
ki a fasz fogadott volna erre 2 hete bazdki :D:D
Member
Posts: 964
Joined: May 15 2011
Gold: 5.30
Apr 25 2012 03:35pm
na de most akkor ki fogja kiírogatni a facebookon, amikor a döntő lesz, hogy "GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL!! RONALDO <33333 :$$$"...
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 25 2012 03:36pm
Quote (Vismajor @ 25 Apr 2012 23:33)
:D
Chelsea-Bayern döntő, érdekesnek hangzik
ki a fasz fogadott volna erre 2 hete bazdki :D:D


én!

najó, én barca-bayernre.

detényleg, még egy meccs, amilyet még soha nem láttam :D

ötmillió hiányzó mindkét oldalon, érdekes lesz...
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 25 2012 03:37pm
Amikor kiesett a barca, egy facebook kurva kipostolta, hogy "na mivan barcások, cumi van?"
Olyan jólesett most a falára beírni, hogy "látom jöttök szopni ti is", hogy én szégyellem magam érte
Member
Posts: 964
Joined: May 15 2011
Gold: 5.30
Apr 25 2012 03:38pm
Quote (Vismajor @ 25 Apr 2012 23:37)
Amikor kiesett a barca, egy facebook kurva kipostolta, hogy "na mivan barcások, cumi van?"
Olyan jólesett most a falára beírni, hogy "látom jöttök szopni ti is", hogy én szégyellem magam érte


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 26 2012 03:02am
Nem tudom, hogy örülnék e, vagy sem, ha Van persiet letudná igazolni a barca. Mondjuk az kemény lenne, ha megint az arsenaltól hoznánk el az egyik legjobbat :D
De van rá kb 10% esély, hogy eligazol/elengedik ésszerű összegeken belül
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Apr 26 2012 03:48am
Quote (Inakwo @ 25 Apr 2012 22:13)
én igen

tovább megy a Bayern hidd el


én mondtam

meg hogy a korai gol megbosszulja magát :DDD
ez alaptörvény
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Apr 26 2012 06:16am
Eurosport
And SERGIO RAMOS's penalty is just about to land.......... now!
4 hours ago via Eurosport

xd
Go Back To Magyar Topic List
Prev1299300301302303382Next
Add Reply New Topic New Poll