d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Viccek Topic > Postolj Fárasztó Vicceket
Prev1299300301302303397Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,840
Joined: Jan 22 2010
Gold: 2,405.00
Jun 11 2011 09:00am
Quote (Vismajor @ 10 Jun 2011 09:48)
Móriczka sétál az erdőszélén, egyszer csak leesik.


én ezt nyuszikával ismerem :)
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 11 2011 10:40am
Heisenberg száguldozik a városban, megállítja a rendőr:
- Tudja maga, hogy mennyivel ment?
- Nem, csak azt tudom, hogy hol vagyok.

:D
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
Jun 11 2011 12:09pm
Quote (Baleee @ Jun 11 2011 06:40pm)
Heisenberg száguldozik a városban, megállítja a rendőr:
- Tudja maga, hogy mennyivel ment?
- Nem, csak azt tudom, hogy hol vagyok.

:D



Takarodj már! Ez kurva nagy :D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 11 2011 12:41pm
Quote (Baleee @ 11 Jun 2011 17:40)
Heisenberg száguldozik a városban, megállítja a rendőr:
- Tudja maga, hogy mennyivel ment?
- Nem, csak azt tudom, hogy hol vagyok.

:D


ezt valaki magyarázza el pls.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 11 2011 12:42pm
Quote (Cpt_Ghost @ 11 Jun 2011 20:41)
ezt valaki magyarázza el pls.


Heisenberg-féle Határozatlansági reláció

This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Jun 11 2011 12:42pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 11 2011 12:45pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 11 Jun 2011 19:42)
Heisenberg-féle Határozatlansági reláció


azthiszem inkább megyek starcraftozni
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 11 2011 12:47pm
Quote (Cpt_Ghost @ 11 Jun 2011 20:45)
azthiszem inkább megyek starcraftozni


:D

az a vicc, hogy nekem is csak tegnap mesélt róla épp egy barátom, azelőtt én se ismertem
Member
Posts: 2,587
Joined: Jan 16 2011
Gold: 0.00
Jun 14 2011 10:40am
Ki az, szűzhártyán hét kis lyuk? Hófehérke. Mi az, szűzhártyán hét kis lyuk és egy nagy lyuk? Megérkezett a királyfi. Mi az, szűzhártyán hét kis lyuk, egy nagy lyuk és egy még nagyobb lyuk? A királyfi lovon érkezett!
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 17 2011 05:13am
- Tudjátok miért sötét Magyarország?
- Azért mert a Törökök elvitték a holdat, az Oroszok a csillagokat, a Cigányok meg lopják a Napot.
Member
Posts: 6,659
Joined: Dec 28 2010
Gold: 15.00
Jun 17 2011 09:08am
Mért zöld a fal?
Mert befestették
Go Back To Magyar Topic List
Prev1299300301302303397Next
Add Reply New Topic New Poll