☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Viccek Topic > Postolj Fárasztó Vicceket
Prev
1
299
300
301
302
303
397
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 191232
Replies: 3964
Track Topic
ArcSten
Member
Posts: 15,840
Joined: Jan 22 2010
Gold
:
2,405.00
#3001
Jun 11 2011 09:00am
Quote (Vismajor @ 10 Jun 2011 09:48)
Móriczka sétál az erdőszélén, egyszer csak leesik.
én ezt nyuszikával ismerem
Baleee
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold
:
69.85
#3002
Jun 11 2011 10:40am
Heisenberg száguldozik a városban, megállítja a rendőr:
- Tudja maga, hogy mennyivel ment?
- Nem, csak azt tudom, hogy hol vagyok.
HunIndex
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold
:
133.37
#3003
Jun 11 2011 12:09pm
Quote (Baleee @ Jun 11 2011 06:40pm)
Heisenberg száguldozik a városban, megállítja a rendőr:
- Tudja maga, hogy mennyivel ment?
- Nem, csak azt tudom, hogy hol vagyok.
Takarodj már! Ez kurva nagy
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#3004
Jun 11 2011 12:41pm
Quote (Baleee @ 11 Jun 2011 17:40)
Heisenberg száguldozik a városban, megállítja a rendőr:
- Tudja maga, hogy mennyivel ment?
- Nem, csak azt tudom, hogy hol vagyok.
ezt valaki magyarázza el pls.
My_Acc_Is_Bazur
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold
:
3,000.69
#3005
Jun 11 2011 12:42pm
Quote (Cpt_Ghost @ 11 Jun 2011 20:41)
ezt valaki magyarázza el pls.
Heisenberg-féle Határozatlansági reláció
This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Jun 11 2011 12:42pm
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#3006
Jun 11 2011 12:45pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 11 Jun 2011 19:42)
Heisenberg-féle Határozatlansági reláció
azthiszem inkább megyek starcraftozni
My_Acc_Is_Bazur
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold
:
3,000.69
#3007
Jun 11 2011 12:47pm
Quote (Cpt_Ghost @ 11 Jun 2011 20:45)
azthiszem inkább megyek starcraftozni
az a vicc, hogy nekem is csak tegnap mesélt róla épp egy barátom, azelőtt én se ismertem
Rayen
Member
Posts: 2,587
Joined: Jan 16 2011
Gold
:
0.00
#3008
Jun 14 2011 10:40am
Ki az, szűzhártyán hét kis lyuk? Hófehérke. Mi az, szűzhártyán hét kis lyuk és egy nagy lyuk? Megérkezett a királyfi. Mi az, szűzhártyán hét kis lyuk, egy nagy lyuk és egy még nagyobb lyuk? A királyfi lovon érkezett!
Baleee
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold
:
69.85
#3009
Jun 17 2011 05:13am
- Tudjátok miért sötét Magyarország?
- Azért mert a Törökök elvitték a holdat, az Oroszok a csillagokat, a Cigányok meg lopják a Napot.
DirtyDirty
Member
Posts: 6,659
Joined: Dec 28 2010
Gold
:
15.00
#3010
Jun 17 2011 09:08am
Mért zöld a fal?
Mert befestették
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
299
300
301
302
303
397
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact