d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mjuzik Topik
Prev1293031323343Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Oct 9 2014 07:33am
Quote (tevetavamultija @ Oct 9 2014 01:29pm)
Fixaltam
Ne itt bogj pls)) meg mindig varom h mutassal nekem postokat abbol az idobol
Bar ez akkor se sikerult amikor aktualis volt a dolog

De mindenkit erdekel ubi higgy nekem
Engem is nagynagyon erdekel, szeretnem tudni mi a helyzet veled))


gyerunk csinald meg van meg hova süllyedni, gratulalok mar az eddigi teljesítményedhez
a legnagyobb vicc hogy észre sem veszed magad, es itt most nem arra gondolok amit nekem írsz, mert magasról leszarom a hozzád hasonló semmirekellő férgeket
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 9 2014 07:34am
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 9 2014 07:34am
Quote (AngryBug @ 9 Oct 2014 15:33)
gyerunk csinald meg van meg hova süllyedni, gratulalok mar az eddigi teljesítményedhez
a legnagyobb vicc hogy észre sem veszed magad, es itt most nem arra gondolok amit nekem írsz, mert magasról leszarom a hozzád hasonló semmirekellő férgeket



Azert irsz neki vissza, latom leszarod
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Oct 9 2014 07:34am
Quote (AngryBug @ Oct 9 2014 03:33pm)
gyerunk csinald meg van meg hova süllyedni, gratulalok mar az eddigi teljesítményedhez
a legnagyobb vicc hogy észre sem veszed magad, es itt most nem arra gondolok amit nekem írsz, mert magasról leszarom a hozzád hasonló semmirekellő férgeket


Akkor miert bogsz meg mindig ha leszarod?
Dogolj mar meg rakban
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Oct 9 2014 07:36am
szeretnék én is ennyire ráérni :wacko:
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 9 2014 07:36am
rici bevehetne párat rrc gyogyszeréböl :S
elégg mad kid
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 9 2014 07:36am
Quote (tevetavamultija @ Oct 9 2014 01:34pm)
Akkor miert bogsz meg mindig ha leszarod?
Dogolj mar meg rakban


nagyon elkeseredett lehetsz, ha ennyire tryhardolsz
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 9 2014 07:36am
Amugy tegnap odajott hoza nagyvarad teren egy szoszke ~25 ev koruli (nem is csunya, sot) csaj, szorolappal, hogy hiszek-e istenben?
Agnosztikus vagyok ilyen temaban, de meg is egy eleg hatarozott 'Nem'-mel valaszoltam. Lattam rajta, hogy nem ezt varta, megszeppenve, nyoszorgo hangon visszakerdezett, hogy nem hiszek Istenben? De azert o szeret engem!
Ok, jo neki! Aztan jott haverom es mentunk sorozni.

Csb.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 9 2014 07:37am
Quote (Baleee @ Oct 9 2014 01:36pm)
Amugy tegnap odajott hoza nagyvarad teren egy szoszke ~25 ev koruli (nem is csunya, sot) csaj, szorolappal, hogy hiszek-e istenben?
Agnosztikus vagyok ilyen temaban, de meg is egy eleg hatarozott 'Nem'-mel valaszoltam. Lattam rajta, hogy nem ezt varta, megszeppenve, nyoszorgo hangon visszakerdezett, hogy nem hiszek Istenben? De azert o szeret engem!
Ok, jo neki! Aztan jott haverom es mentunk sorozni.

Csb.


alfa of the day
hozzánk múltkor két brit meleg srác jött oda istenről beszélgetni

This post was edited by xGurke on Oct 9 2014 07:38am
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Oct 9 2014 07:38am
Quote (xGurke @ Oct 9 2014 03:34pm)
http://2.ii.gl/8_7cyn8B.png


Bug mar facen is bog neked? Nemrossz
Go Back To Magyar Topic List
Prev1293031323343Next
Add Reply New Topic New Poll