Quote (Baleee @ Oct 9 2014 01:36pm)
Amugy tegnap odajott hoza nagyvarad teren egy szoszke ~25 ev koruli (nem is csunya, sot) csaj, szorolappal, hogy hiszek-e istenben?
Agnosztikus vagyok ilyen temaban, de meg is egy eleg hatarozott 'Nem'-mel valaszoltam. Lattam rajta, hogy nem ezt varta, megszeppenve, nyoszorgo hangon visszakerdezett, hogy nem hiszek Istenben? De azert o szeret engem!
Ok, jo neki! Aztan jott haverom es mentunk sorozni.
Csb.
alfa of the day
hozzánk múltkor két brit meleg srác jött oda istenről beszélgetni
This post was edited by xGurke on Oct 9 2014 07:38am