d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mit Eszel éppen > General Food Topic
Prev1293031323348Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 11 2014 04:23am
ebédre parajfőzelék lesz
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 11 2014 04:27am
én reggel ettem ilyen csokis ciniminit egy jo nagy tányérral és nem hoztam magammal semmit így majd csak fél5-5 körül tudok enni
van még rakott zöldbab, kukorica, husleves meg pisztráng krumplival

azon gondolkodom a kukoricát leviszem vmi csövesnek a pénteki kenyérrel együtt
zöldbab husleves pisztráng meg megevésre kerül

aztán holnap pizza háháá

ja meg meg akartam csinálni a töpörtyükrémet
majd meglátom lesz e kedvem
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 11 2014 04:33am
Quote (Senee @ Aug 11 2014 11:27am)
én reggel ettem ilyen csokis ciniminit egy jo nagy tányérral és nem hoztam magammal semmit így majd csak fél5-5 körül tudok enni
van még rakott zöldbab, kukorica, husleves meg pisztráng krumplival

azon gondolkodom a kukoricát leviszem vmi csövesnek a pénteki kenyérrel együtt
zöldbab husleves pisztráng meg megevésre kerül

aztán holnap pizza háháá

ja meg meg akartam csinálni a töpörtyükrémet
majd meglátom lesz e kedvem


azt a pénteki kenyeret már szombat reggel ki kellett volna baszni a kukába :D
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Aug 11 2014 04:37am
Rántott csirkemell + rizs \o/
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 11 2014 04:44am
baconös bio kölesgolyót
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 11 2014 04:47am
Quote (TuskesVanek @ Aug 11 2014 10:33am)
azt a pénteki kenyeret már szombat reggel ki kellett volna baszni a kukába :D


a boltban gondolkodtam rajta, hogy mikor odaadja a nő; baszom is ki a kukába egyből
csak, hogy lássa mekkora úr vagyok

lehet kikukázta volna; 2-3 gyerek mellet a 70k forintos fizetés kész kín lehet
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 11 2014 04:48am
hortobágyi palacsinta szerűség lesz az ebéd
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 11 2014 04:49am
reggelizni jene, de meg nem keltem ki az agybol
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 11 2014 04:50am
Quote (tevetava @ Aug 11 2014 10:49am)
reggelizni jene, de meg nem keltem ki az agybol


rohajdgy meg
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 11 2014 04:51am
Quote (Senee @ 11 Aug 2014 12:50)
rohajdgy meg


irigy vaty?:XD
Go Back To Magyar Topic List
Prev1293031323348Next
Add Reply New Topic New Poll