Abusehttp://www.clasicosbasicos.com/screenshots/accion/abuse/abuse-1.jpg
Amulets & ArmorErről a játékról egyébként annyit, hogy szerencsétlenségére kb a Quake-el egyidőben jelent meg, iszonyat hangulatos Doom engines RPG, és összesen alig több mint 100 példányban kelt el (az előbb említett nagy név miatt), szóval nem csoda ha nem ismeritek

Volt benne cooperativ multiplayer is, sőt nemrégiben láttam valami "felújított" verziót is, amivel a mostani oprendszereken is futtatható és IPX helyett már TCP/IP-t használ. A dosboxban eléggé bugosan futott, úgyh baromira örültem neki, mikor megláttam.
http://www.abandonia.com/files/games/655/Amulets%20and%20Armor_3.png
Risk Your LifeEz meg életem első MMO-ja volt

http://www.mmoabc.com/sites/default/files/imagecache/FullSizeWatermarked/games/screenshots/risk-your-life-2-2.jpg