Quote (Senee @ 27 May 2014 20:10)
nemtom én már itt frissitem egy orája azt semmi sincs
geci kurva blizzard, ez is a politikusok hibája érted mindenben csak a pénzt látják ezek a suttyó parasztok érted csúsztatják a zsíros borítékot egymásnak mi szegények meg itt verjük a faszt egy szaros játék miatt
Komolyra fordítva, vettem 2 nagy copella almalevet, ez egész éjszakára elég lesz, meg két bbq-s pringlest amit még most beverek a következő 10 percben aztán lehányom a monitort.