d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Ladder Reset: Május 27. > A Szokásos Kedd Este
Prev1293031323339Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
May 27 2014 02:00pm
Quote (Moonflow @ May 27 2014 08:57pm)
Szerintem lesz hely Team1ben
Rici, anamy, sleepingdragon sehol sincsenek


SleepingDragon (Angel) mondta, hogy fél 11-től jön

De sztem a többiek is jönnek

A Team2-ben viszont tényleg alapból jöhetne két ember
Member
Posts: 274
Joined: Mar 28 2014
Gold: 0.00
May 27 2014 02:07pm
asd

amúgy meg Máté vagyok.
sokatokkal annó még találkoztam is

rici, tomi, vrt, zizi, zayl, anyd, ifeel, ptdk ^

accot azért nem írnék de mielőtt elmentem zizit behúztam egy rakat mlds cuccal (5éve) amit amúgy megbántam és vissza is adtam neki mindent pár cuccot leszámítva amit addig eladtam , de kárpótoltam mással

This post was edited by GeneralTT on May 27 2014 02:12pm
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 27 2014 02:08pm
Most akkor rezet lesz vagy mi van??????
,
????
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 27 2014 02:09pm
Quote (GeneralTT @ May 27 2014 08:07pm)
asd

amúgy meg Máté vagyok.
sokatokkal annó még találkoztam is


rácmáté
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 27 2014 02:10pm
Quote (Smat @ May 27 2014 08:08pm)
Most akkor rezet lesz vagy mi van??????
,
????


nemtom én már itt frissitem egy orája azt semmi sincs
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 27 2014 02:10pm
Quote (GeneralTT @ May 27 2014 09:07pm)
asd

amúgy meg Máté vagyok.
sokatokkal annó még találkoztam is

rici, tomi, vrt, zizi, zayl, etcetc


mesh
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 27 2014 02:11pm
Quote (Senee @ 27 May 2014 20:10)
nemtom én már itt frissitem egy orája azt semmi sincs


geci kurva blizzard, ez is a politikusok hibája érted mindenben csak a pénzt látják ezek a suttyó parasztok érted csúsztatják a zsíros borítékot egymásnak mi szegények meg itt verjük a faszt egy szaros játék miatt

Komolyra fordítva, vettem 2 nagy copella almalevet, ez egész éjszakára elég lesz, meg két bbq-s pringlest amit még most beverek a következő 10 percben aztán lehányom a monitort.
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 27 2014 02:11pm
gyertek team 2be :c

JO AKKOR TEAM 1 BE KRFAEJRE(+Q(QT)T

This post was edited by GoreKnight9 on May 27 2014 02:14pm
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
May 27 2014 02:12pm
Quote (GeneralTT @ May 27 2014 10:07pm)
asd

amúgy meg Máté vagyok.
sokatokkal annó még találkoztam is

rici, tomi, vrt, zizi, zayl, anyd, ifeel


akkor ment a report.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 27 2014 02:13pm
Quote (Smat @ May 27 2014 08:11pm)
geci kurva blizzard, ez is a politikusok hibája érted mindenben csak a pénzt látják ezek a suttyó parasztok érted csúsztatják a zsíros borítékot egymásnak mi szegények meg itt verjük a faszt egy szaros játék miatt

Komolyra fordítva, vettem 2 nagy copella almalevet, ez egész éjszakára elég lesz, meg két bbq-s pringlest amit még most beverek a következő 10 percben aztán lehányom a monitort.


én blizzárdot szeretem
a hülyeségei ellenére is
ha blizzardra lehetne szavazni választáskor én rájuk szavaznék
egy élhető világot kínálnak és minőségi szórakozást
Go Back To Magyar Topic List
Prev1293031323339Next
Add Reply New Topic New Poll