Quote (Anarkin @ Jan 3 2014 08:41pm)
inb4 ezzel az egésszel azt a mondanivalót akartam sugározni, hogyha a természetes ellenségek képesek játszópajtik lenni úgy hogy vigyáznak egymásra, akkor itt sem kéne így viselkedni egymással
és most megyek, megölelek egy fát
miért ellensége a bagoinak a macsek
bagoi nem birja vadászni
macsek is kisebbre vadászik a nagyobb macsek meg kafferbivajra :XD