d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Memories > Nostalgia
Prev1293031323364Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Nov 14 2011 07:54am
Quote (beni @ 14 Nov 2011 15:52)
máshogy nem tudja elviselni, hogy az élete romokban hever

egy meg nem értett zseni segélykiáltása


a válaszodra vagyok kíváncsi nem a hülyeségeidre
Member
Posts: 2,775
Joined: Nov 20 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 14 2011 07:55am
Quote (Kajnista @ Nov 14 2011 02:52pm)
yup, legszivesebben szajba tetovalnalak mindannyiotokat ahanyan vagytok egyszerre



akkor menj a cigány anyukád segglyukába és ne is gyere onnan ki többet:D
vagy csak lépj le jspről xd szevasz:D
Member
Posts: 795
Joined: Jul 21 2003
Gold: 0.00
Nov 14 2011 07:55am
Quote (GoreKnight9 @ Nov 14 2011 01:51pm)
en ajanlottam fol neki viccbol de nagyon ra van allva


donate pls
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 07:55am
Quote (AngryBug @ Nov 14 2011 01:52pm)
jövő évben várunk újra újabb aranyköpésekkel, köszi hogy jó hangulatot csináltál nekem reggelre  :hail:


pff te kis porbafingo, te vagy itt a legszanalmasabb, teged igy random felrugnalak a fracba...
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 07:56am
17 User(s) are reading this topic (2 Guests and 1 Anonymous): xGurke, KiteHawk, Ghostmasterq, lakatosmegatron, Garf, bajcli, josheide, My_Acc_Is_Bazur, Anarkin, AngryBug, Rawen, Kajnista, maybeimhere, Psyclon

Itt vagytok 16-an es meg 16 vs 1 ben sem mernetek IRL velem talalkozni, nem gondoljatok hogy ez eleg szanalmas?
Probalnatok ott pofazni, szarhaziak... ^^
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 14 2011 07:57am
Quote (Kajnista @ Nov 14 2011 02:55pm)
pff te kis porbafingo, te vagy itt a legszanalmasabb, teged igy random felrugnalak a fracba...


már megint "szubjektiv szurrealis alternativ valosaggal implementálsz"
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 14 2011 07:57am
Quote (beni @ 14 Nov 2011 14:57)
már megint "szubjektiv szurrealis alternativ valosaggal implementálsz"


te meg talalkozz mar vele rohogni akarok :D
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Nov 14 2011 07:57am
Quote (Kajnista @ 14 Nov 2011 15:55)
pff te kis porbafingo, te vagy itt a legszanalmasabb, teged igy random felrugnalak a fracba...


Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 14 2011 07:57am
Quote (Kajnista @ Nov 14 2011 02:56pm)
17 User(s) are reading this topic (2 Guests and 1 Anonymous): xGurke, KiteHawk, Ghostmasterq, lakatosmegatron, Garf, bajcli, josheide, My_Acc_Is_Bazur, Anarkin, AngryBug, Rawen, Kajnista, maybeimhere, Psyclon

Itt vagytok 16-an es meg 16 vs 1 ben sem mernetek IRL velem talalkozni, nem gondoljatok hogy ez eleg szanalmas?
Probalnatok ott pofazni, szarhaziak... ^^


próbálnánk, de te ezalatt sírva ölelgetnéd a xanaxos dobozokat otthon, az asztal alatt
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 07:57am
Quote (GoreKnight9 @ Nov 14 2011 01:57pm)
te meg talalkozz mar vele rohogni akarok :D


Nem fog velem talalkozni mert egyszeruen nem mer. ennyi
Go Back To Magyar Topic List
Prev1293031323364Next
Closed New Topic New Poll