Quote (Kajnista @ Nov 14 2011 02:56pm)
17 User(s) are reading this topic (2 Guests and 1 Anonymous): xGurke, KiteHawk, Ghostmasterq, lakatosmegatron, Garf, bajcli, josheide, My_Acc_Is_Bazur, Anarkin, AngryBug, Rawen, Kajnista, maybeimhere, Psyclon
Itt vagytok 16-an es meg 16 vs 1 ben sem mernetek IRL velem talalkozni, nem gondoljatok hogy ez eleg szanalmas?
Probalnatok ott pofazni, szarhaziak... ^^
próbálnánk, de te ezalatt sírva ölelgetnéd a xanaxos dobozokat otthon, az asztal alatt