d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Lelkifuri / Hülyevoltam, Mit Tegyek? ... > :(
Prev12930313233129Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 18 2011 01:29pm
Quote (beni @ May 18 2011 09:28pm)
most nem értem miért ők a gonoszak ebben a történetben


mert kijöttek a konyhából
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 18 2011 01:29pm
mondjuk az egyik csaj szűz és gyerek, a másik meg egy olyan aki képes rámászni a saját testvére pasijára. Elég epic kombó az öngyilkos merénylővel együtt.
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 18 2011 01:29pm
Quote (Saenchai @ 18 May 2011 20:29)
mert kijöttek a konyhából


/thread
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 18 2011 01:30pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 18 May 2011 21:29)
egyébként barátnődnek nem fog feltűnni egy 15 cm-es vágás az alkarodon? vagy mostantól csak hosszúujjúban mutatkozol?


hideg napok jönnek. itt a nyakunkon a június.
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 18 2011 01:30pm
Quote (CyberPunk666 @ 18 May 2011 21:29)
mondjuk az egyik csaj szűz és gyerek, a másik meg egy olyan aki képes rámászni a saját testvére pasijára. Elég epic kombó az öngyilkos merénylővel együtt.


NEEEEEEEEEEEEEEEEEE : DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 18 2011 01:31pm
Quote (CyberPunk666 @ 19 May 2011 00:30)
hideg napok jönnek. itt a nyakunkon a június.


Amúgy tényleg gecihideg van.
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
May 18 2011 01:31pm
Quote (ReDEyeS @ May 18 2011 09:29pm)
várj... össze kell raknom aképet...

ki kivel van most? :D

szóval megbasztad anettet de a hugával vagy és anettet most mindenhonnan törölted ...

és következik a huga!! (mármint megdugásban és törlésben )
ÚJ PUA SZÜLETETT, ha érted mire gondolok ,,





Most akkor jár a húgával :mellow: akkor ehhez a történethez kicsi az agyszintem. Ezt hol írta?

This post was edited by HunIndex on May 18 2011 01:31pm
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
May 18 2011 01:32pm
Quote (HunIndex @ 18 May 2011 21:31)
Most akkor jár a húgával  :mellow: akkor ehhez a történethez kicsi az agyszintem. Ezt hol írta?


kikövetkeztettem :D

2 csaj volt a törénetben

1iket utálja, másik a barátnője

miután Anettet utálja --> a huga a barátnője :D
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 18 2011 01:32pm
Quote (Nerz8 @ 18 May 2011 21:29)
/thread


kajak ezt akartam írni :P

Quote (josheide @ 18 May 2011 21:31)
Amúgy tényleg gecihideg van.


fél év arabország után nem csoda :P
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 18 2011 01:32pm
Quote (CyberPunk666 @ May 18 2011 09:30pm)
hideg napok jönnek. itt a nyakunkon a június.


winter is coming

Go Back To Magyar Topic List
Prev12930313233129Next
Closed New Topic New Poll