várj... össze kell raknom aképet...
ki kivel van most?

szóval megbasztad anettet de a hugával vagy és anettet most mindenhonnan törölted ...
és következik a huga!! (mármint megdugásban és törlésben )
ÚJ PUA SZÜLETETT, ha érted mire gondolok ,,
akkor ehhez a történethez kicsi az agyszintem. Ezt hol írta?