d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Real Life Topik
Prev12930313233122Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Jun 28 2010 07:22am
Quote (szabika @ 28 Jun 2010 14:19)
Ingyen PAINTBALL - Jól látod!

Ingyen Paintball egész nyáron! Igen, jól olvastad: A MEEX-NÉL NYÁRON NINCS ALAPDÍJ! Csak a loszerért kell fizetned, és az is csak 12 Ft/db! Foglald le most a paintball@meex.hu címen!

paintball@meex.hu - Irány a kaland!


omg!


erre visszatérve a lőszerek elég drágák ....
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Jun 28 2010 07:26am
Quote (ZeNoR @ Jun 28 2010 01:22pm)
erre visszatérve a lőszerek elég drágák ....


12ft ért már konyakmeggyet is adhatnának :D
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Jun 28 2010 07:27am
Quote (szabika @ 28 Jun 2010 13:19)
Ingyen PAINTBALL - Jól látod!

Ingyen Paintball egész nyáron! Igen, jól olvastad: A MEEX-NÉL NYÁRON NINCS ALAPDÍJ! Csak a loszerért kell fizetned, és az is csak 12 Ft/db! Foglald le most a paintball@meex.hu címen!

paintball@meex.hu - Irány a kaland!


omg!


lehet vinni saját lőszert?
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Jun 28 2010 08:03am
Quote (ace07 @ 28 Jun 2010 15:27)
lehet vinni saját lőszert?


ofc helyileg kell megvenni különben nem érné meg nekik ezek a buzik valami 2 ftkért szerezhetik a lőszert...
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 28 2010 08:05am
Quote (ZeNoR @ Jun 28 2010 04:03pm)
ofc helyileg kell megvenni különben nem érné meg nekik ezek a buzik valami 2 ftkért szerezhetik a lőszert...


hát de szerinted máskülönben mi lenne a biznisz ebben nekik? vagy pusztán szeretetből mehetsz ingyen lövöldözni?
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Jun 28 2010 08:06am
Quote (Saenchai @ 28 Jun 2010 16:05)
hát de szerinted máskülönben mi lenne a biznisz ebben nekik? vagy pusztán szeretetből mehetsz ingyen lövöldözni?


van egy pár hely ahol ingyen Paintballozhatsz úgy is hogy magadnak viszed a lőszert.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 28 2010 08:07am
Quote (ZeNoR @ 28 Jun 2010 16:06)
van egy pár hely ahol ingyen Paintballozhatsz úgy is hogy  magadnak viszed a lőszert.


csak ott a pályáhasználatért kell fizetni... :facepalm:
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Jun 28 2010 08:14am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 28 Jun 2010 16:07)
csak ott a pályáhasználatért kell fizetni... :facepalm:


*ingyen* faceplam
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 28 2010 08:17am
Quote (ZeNoR @ 28 Jun 2010 16:14)
*ingyen* faceplam


iso olyan pálya ahol ingyen játszhatsz saját fegyverrel és lőszerrel, ty
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Jun 28 2010 08:21am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 28 Jun 2010 15:17)
iso olyan pálya ahol ingyen játszhatsz saját fegyverrel és lőszerrel, ty


szombathely Metro áruház elkerülőút mellett.

ha még nem adták el a telket :D

This post was edited by ace07 on Jun 28 2010 08:22am
Go Back To Magyar Topic List
Prev12930313233122Next
Add Reply New Topic New Poll