☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> d2jsp / Hunsub Moderáció > Kérdezz Itt
Prev
1
29
30
31
32
33
197
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 43503
Replies: 1967
Track Topic
kemiii1338
Member
Posts: 11,077
Joined: Aug 4 2009
Gold
:
1,018.50
#301
Dec 27 2009 10:38am
Quote (Opsilo @ 27 Dec 2009 17:34)
és?:D ez az accja is banned
http://forums.d2jsp.org/user.php?i=667541
messs
lol @ ladderben unperm wtf
Nerz8
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold
:
59.00
#302
Dec 27 2009 10:43am
Quote (Rezs @ 27 Dec 2009 17:06)
szerintem még az is enyhe büntetés lenne, tömlőcbe kéne dobni engem!
a méltó büntetés 5 év fegy ház lenne.
Imdeth
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold
:
25.00
Warn: 40%
#303
Dec 27 2009 10:44am
Quote (Opsilo @ 27 Dec 2009 18:34)
és?:D ez az accja is banned
http://forums.d2jsp.org/user.php?i=667541
R.I.P
zsansaccount
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold
:
2.00
#304
Dec 27 2009 10:46am
pm ben érkezett szidást hol/hogyan lehet reportolni?
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#305
Dec 27 2009 10:47am
Quote (zsansaccount @ 27 Dec 2009 17:46)
pm ben érkezett szidást hol/hogyan lehet reportolni?
Nyiss neki topicot LÓL címmel.
Genthor
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold
:
10,257.50
#306
Dec 27 2009 10:48am
Quote (zsansaccount @ 27 Dec 2009 17:46)
pm ben érkezett szidást hol/hogyan lehet reportolni?
Ss
küldd el Lajonak
ElCapitano
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold
:
0.18
#307
Dec 27 2009 11:01am
Quote (josheide @ 27 Dec 2009 17:47)
Nyiss neki topicot LÓL címmel.
lóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóól címmel, de véletlenül se legyen vicces!
kemiii1338
Member
Posts: 11,077
Joined: Aug 4 2009
Gold
:
1,018.50
#308
Dec 27 2009 11:02am
Quote (josheide @ 27 Dec 2009 17:47)
Nyiss neki topicot LÓL címmel.
haha
Aston
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold
:
10.66
#309
Dec 27 2009 11:08am
zsansaccount
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold
:
2.00
#310
Dec 27 2009 11:45am
Quote (Genthor @ 27 Dec 2009 18:48)
Ss
küldd el Lajonak
thx done
Mennyivel nehezebben bannolnak olyan embert akinek csillagja van? Tudom h nem jelent semmi különbséget...
de mégis
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
29
30
31
32
33
197
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact