d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official RuneScape Topic
Prev1293031323369Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Oct 17 2010 07:22am


Egyik haveromnak, összesen 3. torso
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Oct 18 2010 10:46am
nem találok 1 értelmes range pure guide-ot
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Oct 19 2010 09:00am
Ingyenesen van értelme játszani?
Member
Posts: 10,655
Joined: Jan 18 2007
Gold: 6,205.82
Trader: Trusted
Oct 19 2010 09:02am
Quote (ElCapitano @ 19 Oct 2010 17:00)
Ingyenesen van értelme játszani?


Amíg kezdő vagy, szerintem simán, de ha elértél egy bizonyos szintet, szerintem members nélkül nem igazán lehet élvezni.
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Oct 19 2010 09:07am
Quote (ElCapitano @ 19 Oct 2010 17:00)
Ingyenesen van értelme játszani?


Jajaja, ne hallgass Sajagerre :angry:
Én személyszerint sokkal jobban élvezem az ingyenes változatát mint a membert, pedig nem drága és simán lehetnék member.
Sokkal kisebb az egész világ, kevesebb skill van kb. csak a fontos(abb)ak, könnyebben lehet tájékozódni, könnyebb olyan cuccokat szerezni hogy tarolj vele, és a többi.
Ugyanúgy updatelik, kap új questeket is, mint a member worldot.

És akármennyire is tervezel runescapezni, az elején mindenképpen f2p-be érdemes kezdeni szerintem.

Quote (Ghostmasterq @ 18 Oct 2010 18:46)
nem találok 1 értelmes range pure guide-ot


Ranged 99
Hitpoints 99
???
Profit

Quote (Ghostmasterq @ 17 Oct 2010 15:22)
http://img530.imageshack.us/img530/1804/torsoeddy.jpg

Egyik haveromnak, összesen 3. torso


Ehhez meg grat :)
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Oct 19 2010 09:18am
Az a baj még freeben is túl sok a lehetőség. :D Kezdtem egy warriort de nemtom wut to do. Fejlesztettem mining, smithing de így nem tudom mit kezdjek magammal. :D Régen imo sokkal jobb volt a begginers island, mint ez a tanácsadós faszság.
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Oct 19 2010 09:20am
Igen a tutorial island az 10000-szer jobb volt mint bármelyik azóta kijövő tutorial..
És itt nincs olyan hogy warrior és társai, egy karaktered van amivel bármit lehet csinálni.

Szerintem állj neki a Death Pact nevü questnek (Lumbridge városban) mert elvileg azt készítették el kezdőknek, aztán van még sok kezdő quest.
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Oct 19 2010 09:23am
Quote (Klontar @ 19 Oct 2010 16:20)
Igen a tutorial island az 10000-szer jobb volt mint bármelyik azóta kijövő tutorial..
És itt nincs olyan hogy warrior és társai, egy karaktered van amivel bármit lehet csinálni.

Szerintem állj neki a Death Pact nevü questnek (Lumbridge városban) mert elvileg azt készítették el kezdőknek, aztán van még sok kezdő quest.


Régen unokatesómmal csapattam, úgy 1000x jobban lekötött de azért megprószálom.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Oct 24 2010 02:11pm
Bump, de csak mert ez egy rohadt jó játék. Kár, hogy abba kellett hagyni, mert már nagyon függtem tőle. Cuccokat még trade limit elött elosztottam. Amugy akit érdekel olcso member, annak:
telefonos befizetéssel kell egy kicsit trükközni:
alap koncepcio Jagex szerint:
400ft-os percdíj --> 5 percig tart amig vonalban maradsz --> 2000ft
De van egy olyan lehetőség, hogy rögtön megnyomod a kettes (vagy nem tudom melyik) gombot, és akkor már diktálja a kódot, amit be kell irni rs.com -on.
És így csak 1 percet számláz fel :)

rs-es accom: Shadow fater
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Oct 24 2010 02:12pm
Quote (tevetava @ 24 Oct 2010 22:11)
Bump, de csak mert ez egy rohadt jó játék. Kár, hogy abba kellett hagyni, mert már nagyon függtem tőle. Cuccokat még trade limit elött elosztottam. Amugy akit érdekel olcso member, annak:
telefonos befizetéssel kell egy kicsit trükközni:
alap koncepcio Jagex szerint:
400ft-os percdíj --> 5 percig tart amig vonalban maradsz --> 2000ft
De van egy olyan lehetőség, hogy rögtön megnyomod a kettes (vagy nem tudom melyik) gombot, és akkor már diktálja a kódot, amit be kell irni rs.com -on.
És így csak 1 percet számláz fel :)

rs-es accom: Shadow fater


Az előző oldalon van a guide ^^
Megbeszéltem az RShunos sráccal,megengedte,hogy postoljam ide is. Néhány dologgal azért kiegészítettem.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1293031323369Next
Add Reply New Topic New Poll