Quote (ElCapitano @ 19 Oct 2010 17:00)
Ingyenesen van értelme játszani?
Jajaja, ne hallgass Sajagerre

Én személyszerint sokkal jobban élvezem az ingyenes változatát mint a membert, pedig nem drága és simán lehetnék member.
Sokkal kisebb az egész világ, kevesebb skill van kb. csak a fontos(abb)ak, könnyebben lehet tájékozódni, könnyebb olyan cuccokat szerezni hogy tarolj vele, és a többi.
Ugyanúgy updatelik, kap új questeket is, mint a member worldot.
És akármennyire is tervezel runescapezni, az elején mindenképpen f2p-be érdemes kezdeni szerintem.
Quote (Ghostmasterq @ 18 Oct 2010 18:46)
nem találok 1 értelmes range pure guide-ot
Ranged 99
Hitpoints 99
???
Profit
Quote (Ghostmasterq @ 17 Oct 2010 15:22)
http://img530.imageshack.us/img530/1804/torsoeddy.jpg
Egyik haveromnak, összesen 3. torso
Ehhez meg grat
