Quote (talicska @ 6 Mar 2010 13:12)
legjobb játékmód ha belejössz és balanced :~)
egyébként ha felrakjátok és tetszik, akár az accotokat is bepostolhatnátok, megkönnyítené az életet
masik topicba le volt irva az accom az elso oldalon
btw : b_daniel ottis