d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Hiszel Istenben?
Prev1293031
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 18,060
Joined: May 16 2007
Gold: 1,620.29
Warn: 100%
Jun 3 2009 07:02am
Quote (ToldiSenior @ Wed, Jun 3 2009, 01:00pm)
Ismétlem, a görög katolikus egyházban nős embereket is pappá szentelnek. Édesapám, mindkét nagyapám stb. először teológiát tanult, majd megnősült, utána pedig pappá szentelték. Ez együtt jár azzal, hogy a "karrierről" lemondanak, mivel püspököt a görög katolikusok is a nőtlenül felszentelt papok közül választják. De nagyon boldog az életük a házasságban.


Azért te már durván tolod kíváncsi vagyok milyen ember lehetsz ^^

De komolyan
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Jun 3 2009 07:02am
Quote (Frostler @ Wed, 3 Jun 2009, 15:02)
Azért te már durván tolod kíváncsi vagyok milyen ember lehetsz ^^

De komolyan


Görög katolikus hívő ember
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jun 3 2009 07:03am
hiszek

de magában az intézményesített rendszerben nem...
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
Jun 3 2009 07:05am
Quote (Frostler @ Wed, Jun 3 2009, 02:02pm)
Azért te már durván tolod kíváncsi vagyok milyen ember lehetsz ^^

De komolyan


Ha gondolod, megnézheted a reglapomat, még fényképek is vannak rólam...
Member
Posts: 18,060
Joined: May 16 2007
Gold: 1,620.29
Warn: 100%
Jun 3 2009 07:15am
Quote (ToldiSenior @ Wed, Jun 3 2009, 01:05pm)
Ha gondolod, megnézheted a reglapomat, még fényképek is vannak rólam...


jó de ettől még nem ismerlek jobban :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1293031
Add Reply New Topic New Poll