d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ma Megyunk Ultrahangra
Prev1293031323358Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 25 2009 01:23pm
Mikről nem maradok le tanulás közben. Mondtam én h az árt az epenisnek.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 25 2009 01:24pm
Quote (Janou @ Sun, May 24 2009, 10:07pm)


a guildleader igenis legyen kemény ppds


this
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 25 2009 01:24pm
Quote (BiceBoca @ Mon, 25 May 2009, 21:21)
Ne aggódj. Mi sem tesszük. Ha ez megnyugtat már lakásunk is van ha arról van szó.Csakhogy érezzük a felelősséget hogy az utcára szülöm a gyerekem. tudod. :)


ilyen apróságokat leirhatnál ^^
csak hogy tudjuk teljesen tisztánlátva értékelni a helyzetet
Member
Posts: 1,645
Joined: Apr 22 2009
Gold: 0.00
May 25 2009 01:25pm
Quote (beni @ Mon, May 25 2009, 09:21pm)
Eddig nem tudtam mit írni, mert annyira ambivalens érzések kavarognak bennem, hogy minden alkalommal össze vissza csapongó lett a post amit megpróbáltam magamból kipréselni.

Egyfelől meg tudom érteni a kételyeket, hiszen lakás és megalapozott egzisztencia nélkül másnak sem egyszerű ezen az úton elindulni, nemhogy egy ilyen fiatal párnak, viszont arra sincs semmi garancia, hogy 25 évesen vállalt házasság és gyerek nem fuccsol be 5 éven belül. Inkább megpróbálok a jóra koncentrálni, hátha Lacuskáéknak összejön. Én nagyon remélem és drukkolok nekik. Szerintem szép dolog, hogy vállalják a gyereket, becsülendő, hogy nem vetetik el, mégha a felelőtlenség vádját nem is tudom maradéktalanul kizárni magamban.

Gicusnak meg üzenem, hogy ne akadjon fent a véleményeken, itt nem szokás finomkodni ...


^_^
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
May 25 2009 01:25pm
Quote (beni @ Mon, 25 May 2009, 20:24)
this


tegyünk hát érte.

nem számít a szerves kémia vizsga!
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
May 25 2009 01:26pm
Ang3l leírja azt is amit én gondolok. Nem is nagyon teszek hozzá semmit, nem sok esély van rá, hogy jó szülők legyetek, de ne legyen így, hajrá. Sok szerencsét. De gyerekek vagytok még ehhez (ahogy mi is - én meg barátnőm), nem nőttetek fel, ne is bizonygassátok másnak. Magatoknak kellene. Erről ennyit.

Aki meg ehhez a témához igazán hozzá tudna szólni, így első ránézésre a 19 emberből akit it látok, hogy olvassák a topicot, az Boaapci.
Member
Posts: 1,645
Joined: Apr 22 2009
Gold: 0.00
May 25 2009 01:26pm
Quote (ang3l @ Mon, May 25 2009, 09:21pm)
A normalis az lett volna, ha nem vallal az ember 16 evesen gyereket. (Bocs, ha bunkonak tunik, de altalanossagban igy mukodik jol.)


Nem ismered az élettörténetem. Itt semmi sem normális. Úgyhogy pls.......
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
May 25 2009 01:26pm
Quote (Janou @ Mon, 25 May 2009, 21:25)
tegyünk hát érte.

nem számít a szerves kémia vizsga!


De számít, mert olyan vizsgám lesz jópár év múlva
Member
Posts: 6,020
Joined: Mar 29 2008
Gold: 0.00
May 25 2009 01:26pm
Quote (Baleee @ Mon, 25 May 2009, 21:26)
Ang3l leírja azt is amit én gondolok. Nem is nagyon teszek hozzá semmit, nem sok esély van rá, hogy jó szülők legyetek, de ne legyen így, hajrá. Sok szerencsét. De gyerekek vagytok még ehhez (ahogy mi is - én meg barátnőm), nem nőttetek fel, ne is bizonygassátok másnak. Magatoknak kellene. Erről ennyit.

Aki meg ehhez a témához igazán hozzá tudna szólni, így első ránézésre a 19 emberből akit it látok, hogy olvassák a topicot, az Boaapci.


Azért én adnék Norina és Beni véleményére is ^^


+ ang3l sem ír baromságokat
Member
Posts: 1,645
Joined: Apr 22 2009
Gold: 0.00
May 25 2009 01:27pm
Quote (Janou @ Mon, May 25 2009, 09:22pm)
elhiszed hogy azért írjuk ezt, hogy neked akarjunk jót?


akkor kicsit finomabban is meg lehetne fogalmazni nem gondolod?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1293031323358Next
Add Reply New Topic New Poll