Quote (Baleee @ Mon, 25 May 2009, 21:26)
Ang3l leírja azt is amit én gondolok. Nem is nagyon teszek hozzá semmit, nem sok esély van rá, hogy jó szülők legyetek, de ne legyen így, hajrá. Sok szerencsét. De gyerekek vagytok még ehhez (ahogy mi is - én meg barátnőm), nem nőttetek fel, ne is bizonygassátok másnak. Magatoknak kellene. Erről ennyit.
Aki meg ehhez a témához igazán hozzá tudna szólni, így első ránézésre a 19 emberből akit it látok, hogy olvassák a topicot, az Boaapci.
Azért én adnék Norina és Beni véleményére is ^^
+ ang3l sem ír baromságokat