http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=30273973&f=170Ez a legjobb xD
basszus kitörölték

A lényeg hogy srác reportolt egy scemmert és linkelt egy megauploados képet amiben keylogger volt a sok hülye meg egymás után írta hogy vírusírtó csipog
This post was edited by hun_jozef on Apr 12 2009 05:16pm