d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Viccek Topic > Postolj Fárasztó Vicceket
Prev12930313233397Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Mar 7 2008 04:19pm
Esti adag:

A férj látja, hogy csomagol a felesége és megkérdi tőle:
- Mit csinálsz, drágám?
- Elhagylak.
- De miért?
- Mert a szomszédok azt mondták, hogy pedofil vagy.
- Ejnye, drágám, ilyen ronda szót egy tízévestől...

Kannibál harcosok leülnek enni a győztes csata után:
- Kérsz egy katonát?


Móricka beszélget a nagymamájával:
- Móricka! Ugye tudod, hogy csernobilban születtél?
Móricka lehajtja a fejét.
- Móricka! Ugye tudod, hogy anyukád is csernobilban született?
Móricka lehajtja a másik fejét is.

- Hogy menekülnének el Irakból a túszul ejtett áldozatok?
- Fejvesztve.

Hogy vonultak fel a hiroshimai menekültek?
sugárzó arcal.

Gyerek az ebédlőasztalnál:
- Anyu, szálka van a nagypapa szemében!
- Jól van, kisfiam, akkor rakd ki a tányér szélére.


- Sajnos nagyon rossz hírem van. Önnek előrehaladott, több áttételes rákja van és ráadásul Alzheimer kórban is szenved.
- Hú, még jó, hogy nem vagyok rákos!

- Anyu, azt mondták az óvodában, hogy mi vámpírok vagyunk!
- Ne törödj vele kisfiam, inkább edd a levest, mert megalvad.
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Mar 8 2008 04:56am
Na a mai adag:

Kisgyerek reggel:
- Anya fontos megenni ezt a tojást?
- Jaj kicsim ne nyavajogj, edd meg!
- De anya ez nem úgy néz ki mint szokott!
- Mondtam már, hogy edd meg!
Kicsit később:
- De anya, a csőrét meghagyhatom?

Két leprás beszélget futás közben:
- Szedd a lábad!
- Szedem, szedem........

"Jó hírt közölhetek! Pakson minden a legnagyobb rendben van!" - jelentette ki sajtótájékoztatóján az intézmény sajtófelelőse sugárzó arccal.

- Hogyan maszturbál a néma?
- Az egyik kezével veri, a másikkal nyög...

- Mi a jó a kopasz pinában?
- Nem megy szőrszál a szádba!
- És mi a rossz?
- Minden reggel óvodába kell vinni!!!

- Jaj, doktor úr, meddig lesz a férjem még lélegeztetőgépen?
- Az első áramszünetig.

A középkorú asszonyhoz egyik este egy torzszülött csenget be:
- Magának volt abortusza 1975-ben?
- Igen.
- A kukába dobták?
- Igen.
- Mama!
Member
Posts: 11,030
Joined: Jan 20 2007
Gold: 10.49
Mar 8 2008 05:06am
Quote (Vharimatras @ Sat, 8 Mar 2008, 11:56)
Na a mai adag:

Kisgyerek reggel:
- Anya fontos megenni ezt a tojást?
- Jaj kicsim ne nyavajogj, edd meg!
- De anya ez nem úgy néz ki mint szokott!
- Mondtam már, hogy edd meg!
Kicsit később:
- De anya, a csőrét meghagyhatom?

Két leprás beszélget futás közben:
- Szedd a lábad!
- Szedem, szedem........

"Jó hírt közölhetek! Pakson minden a legnagyobb rendben van!" - jelentette ki sajtótájékoztatóján az intézmény sajtófelelőse sugárzó arccal.

- Hogyan maszturbál a néma?
- Az egyik kezével veri, a másikkal nyög...

- Mi a jó a kopasz pinában?
- Nem megy szőrszál a szádba!
- És mi a rossz?
- Minden reggel óvodába kell vinni!!!

- Jaj, doktor úr, meddig lesz a férjem még lélegeztetőgépen?
- Az első áramszünetig.

A középkorú asszonyhoz egyik este egy torzszülött csenget be:
- Magának volt abortusza 1975-ben?
- Igen.
- A kukába dobták?
- Igen.
- Mama!


utolson: rofl.gif
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Mar 8 2008 05:32am
ezek nagyon jók biggrin.gif xD
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Mar 8 2008 06:05am
Quote (zsansaccount @ Sat, Mar 8 2008, 12:32pm)
ezek nagyon jók biggrin.gif xD


sleep.gif rolleyes.gif
Member
Posts: 3,295
Joined: Apr 22 2007
Gold: 0.01
Mar 8 2008 07:40am
Quote (Vharimatras @ Sat, Mar 8 2008, 10:56am)
Na a mai adag:

Kisgyerek reggel:
- Anya fontos megenni ezt a tojást?
- Jaj kicsim ne nyavajogj, edd meg!
- De anya ez nem úgy néz ki mint szokott!
- Mondtam már, hogy edd meg!
Kicsit később:
- De anya, a csőrét meghagyhatom?

Két leprás beszélget futás közben:
- Szedd a lábad!
- Szedem, szedem........

"Jó hírt közölhetek! Pakson minden a legnagyobb rendben van!" - jelentette ki sajtótájékoztatóján az intézmény sajtófelelőse sugárzó arccal.

- Hogyan maszturbál a néma?
- Az egyik kezével veri, a másikkal nyög...

- Mi a jó a kopasz pinában?
- Nem megy szőrszál a szádba!
- És mi a rossz?
- Minden reggel óvodába kell vinni!!!

- Jaj, doktor úr, meddig lesz a férjem még lélegeztetőgépen?
- Az első áramszünetig.

A középkorú asszonyhoz egyik este egy torzszülött csenget be:
- Magának volt abortusza 1975-ben?
- Igen.
- A kukába dobták?
- Igen.
- Mama!


utolso rofl.gif
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Mar 8 2008 09:33am
- Melyik állat ragaszkodik a legjobban az emberhez? - A tetu.

Hegyteton áll a kisbika, apabika, nagyapabika és a dédbika. A völgyben békésen legelészo tehéncsorda legelész békésen. Kisbika megszólal: - Ttyuuu, a nemjóját! Akkor most lerohanunk, és végigmegyünk az egész csordán...! Apabika: - Nem, fiacskám, ne légy ilyen heves. Szép komótosan lesétálunk a völgybe, aztán KÉTSZER végigmegyünk az egész csordán... Nagyapabika: - Lesétálunk...? Majd följönnek azok maguktól... Dédbika: - Há...? Jön a tehéncsorda? Akkor fussunk...!

Két rendor beszélget: - Te komám, vettem én egy fél disznót! - Fél disznót? Te marha! Hát az eldol....

Három gengszter béka beszélget: 1.-Brekk! 2.-Brekk! 3.-Brekeke! Erre az 1. lelövi a 3-at. - Most mért lotted le? - kérdezi a 2. - Mert túl sokat tudott.
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Mar 8 2008 03:23pm
Mai adag:

A parasztnak gyereke születik. Bemegy a kórházba megnézni a csecsemőt.
- Fiú?
- Nem.
- Hát akkor meg mi a f@szom?

- Hogyan lett híres Oszama bin Laden?
- Berobbant a köztudatba...

- Hogyan lehet felismerni a terroristát?
- A repülőgépre szakaszjegyet akar venni.

- Miért jó az new york-i üzletembereknek?
- Mert házhoz megy a repülő...

- Hová megy az etióp gyerek kirándulni??
- Ahová a szél fújja!

Kamaszlányt erőszakolnak a lépcsőházban:
- Mama, mama, erőszakol a házmester, a mester, a varázsló, a mágus...

Doki sétál este a temetőben. Egyszer csak a föld alól hangot hall:
- Doktor úr. Tudna felírni nekem valamit?
- Most már?? Mit??
- Féreghajtót!
Member
Posts: 10,655
Joined: Jan 18 2007
Gold: 6,205.82
Trader: Trusted
Mar 8 2008 03:51pm
Quote (Vharimatras @ Sat, 8 Mar 2008, 22:23)
Kamaszlányt erőszakolnak a lépcsőházban:
- Mama, mama, erőszakol a házmester, a mester, a varázsló, a mágus... !


ezt ismertem, de meg mindig kibaszott nagy :DDD
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Mar 8 2008 03:54pm
Quote (Sajage @ Sat, 8 Mar 2008, 21:51)
ezt ismertem, de meg mindig kibaszott nagy :DDD


lol én nem értem xD
Go Back To Magyar Topic List
Prev12930313233397Next
Add Reply New Topic New Poll