d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sziasztok! > Game
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1.69
Jul 20 2015 04:50am
sziasztok madi vagyok a sitis gamingtől
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 20 2015 05:09am
Quote (text_killer @ Jul 20 2015 10:50am)
sziasztok madi vagyok a sitis gamingtől


!madinudes
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 20 2015 05:23am
Quote (TresholdOfUniverse @ 20 Jul 2015 12:42)
tehat meg az 50 millio koreaibol is csak ketmillio jatszik

ez eleg ded


sadlyfe
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 20 2015 07:40am
Quote (Senee @ 14 Jul 2015 20:01)
nézegess blogot végtelen cukiságról

http://babyanimalposts.tumblr.com/


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Amugy
PoE, ha valami d3-tol jobb gamet akarsz, de meg is olyasmit, mint a d2.
Esetleg Torchlight, bar ahhoz is ismerosok kellenenek imo, ugy elvezheto igazan.

Don't starve, ha valami indie stilusu 'agyatlan' kattintgatast akarsz. Azert erosen le tud kotni. Binding of Isaac, joey irta, bar az nekem unalmas volt, nem jott be.

Dota2/Lol/mobazni nn, az csak felbasz, nem, hogy kikapcsol.

Esetleg Heartstone, azzal is el lehet kurni az idot.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll