Quote (Senee @ 14 Jul 2015 20:01)
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Amugy
PoE, ha valami d3-tol jobb gamet akarsz, de meg is olyasmit, mint a d2.
Esetleg Torchlight, bar ahhoz is ismerosok kellenenek imo, ugy elvezheto igazan.
Don't starve, ha valami indie stilusu 'agyatlan' kattintgatast akarsz. Azert erosen le tud kotni. Binding of Isaac, joey irta, bar az nekem unalmas volt, nem jott be.
Dota2/Lol/mobazni nn, az csak felbasz, nem, hogy kikapcsol.
Esetleg Heartstone, azzal is el lehet kurni az idot.