d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mennyit Eszel?
Prev12345618Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 13 2015 04:30pm
Quote (ace07 @ 13 Jan 2015 22:28)
160-180K HUF / hó kettőnknek


megmártogattok mindent egy kis aranyban vagy mi
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 13 2015 04:39pm
változó
2-3k is megy néha
néha meg 1k körül
attól függ, hogy mit csinálok aznap igazából.
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jan 14 2015 12:30am
egy ezres a menu amit ebedre eszek + reggelire is el szoktam kolteni 500 es 1000 ft kozott, plusz vmi vacsora

2k egy napra kb
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Jan 14 2015 12:49am
szerintem olyan 1000-1500
de csak azért, mert a kaját és egyebeket egyben vesszük nagykerben és magamnak csinálom a kaját
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 14 2015 02:27am
reggel háromnegyed 5 körül pár szelet kenyér
reggel nyolckor jol beszalonnázok
12 körül gyors betolom ami megmaradt 8 órai kajából
délután megebédelek
néha lecsúszik 1 hambi
este vacsora7 körül
9 körül újra vacsora csak kevesebbet

nem tom

This post was edited by Lacii on Jan 14 2015 02:29am
Member
Posts: 826
Joined: Sep 9 2014
Gold: 0.00
Jan 14 2015 02:30am
Napi 1.5-2k általában.

Smat nyelvén ez napi 15-20k.

This post was edited by ZaturekManfred on Jan 14 2015 02:31am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 14 2015 02:33am
nemtom
van 80ezrem, rezsibe beleadok 15ezret meg teszek paypalomra pénzt változó mennyit a többit eleszem :XD
talán 15-20ezret teszek paypalre (30-35k elmegy, marad 45.... 45/30=1,5k lol pont nekem is annyi jön ki átlagban)

viszont nem mindennap költök van h egesz heten nem is mert anya otthon pont jókat főz
ja de mondjuk kólát akkor is veszek
de az meg csak 400ft

szal jah változó mert van h bemegyek kinaiba 1600ér veszek nagy adag gombás husos cuccot meg még 400 kóla 2k elment meg veszek még szotyit vagy idk
de van h bemegyek tescoba azt elköltök 3-4kt
mikor mien kedvem van
persze ha 200k-t keresnék többször lenne/lehetne oan kedvem
Member
Posts: 41
Joined: Dec 18 2014
Gold: 0.00
Jan 14 2015 04:02am
Quote (anyd @ Jan 13 2015 09:28pm)
amúgy én olyan havi 20-25ezret költök kajára maximum


jó is az a májkrémes zsömle minden nap
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 14 2015 04:09am
tegnap pont májkrémes friss-ropogós kenyeret ettem
tettem rá paradicsomot paprikát meg szortam rá még egy csipet sót
mmmmhmm
forró akácmézes teával
Member
Posts: 41
Joined: Dec 18 2014
Gold: 0.00
Jan 14 2015 04:20am
Quote (Senee @ Jan 14 2015 11:09am)
tegnap pont májkrémes friss-ropogós kenyeret ettem
tettem rá paradicsomot paprikát meg szortam rá még egy csipet sót
mmmmhmm
forró akácmézes teával


3000ft
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345618Next
Add Reply New Topic New Poll