d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Tervezed Már A Nyaralásod?
Prev1234567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 5 2015 04:54am
Quote (jarabekg @ Jan 5 2015 10:46am)
ha televagyok en sem szeretek menni sehova, olyankor jobb egy ki szundi

:XD:X:D:XD:


kibaszott fák ember
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Jan 5 2015 05:11am
Quote (Psyclon @ 5 Jan 2015 09:03)
Amerika 3 hét.



Annak a hétvégének kb semmi értelme nem lesz.
Ott azért jóval többet kell tölteni, hogy egyaltalán emlékezz valamire.


dehát csak 1 hétvégés a fesztivál :D mondjuk tavaly 2x rendezték meg, azért az már uncsi lenne
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 5 2015 05:15am
amúgy szegedi klinika lesz, újra műtik a térgyem
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 5 2015 05:29am
Quote (HunIndex @ Jan 5 2015 09:25am)
Interrailes Európa túrát szerettem volna, de mindenki csicska, és nem jön velem senki, ezért itthon maradok.


Ez
Pedig az utat is megterveztem
Valszeg nem megyek sehova ezen a nyaron
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 5 2015 05:30am
Quote (Psyclon @ Jan 5 2015 08:03am)
Amerika 3 hét.



Annak a hétvégének kb semmi értelme nem lesz.
Ott azért jóval többet kell tölteni, hogy egyaltalán emlékezz valamire.


Ez nem Disneyland bazzeg tomorrowland egy hétvégés, sőt régen egy napos volt asszem
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 5 2015 06:52am
Amugy azon gondolkodtam, hogy ha tovabb zuhan a benzinar akkor lehet megprobalkozom megint szervezni egy Eurotripet, de most Eszakra.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 5 2015 07:00am
Quote (josheide @ Jan 5 2015 01:52pm)
Amugy azon gondolkodtam, hogy ha tovabb zuhan a benzinar akkor lehet megprobalkozom megint szervezni egy Eurotripet, de most Eszakra.


És ott kocsit bérelsz v innen vezetsz oda?
Én tudnék lakóautót olcsón szerezni finnországban. Akarok egy kört, lapfölde, svédország, norvégia etc, aztán umeóból átkompoznu ouluba v ilyesmi.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 5 2015 07:01am
ti amugy mar euroban/dollarban tartjatok a penzeteket?!

annyit sikkasztanak meg nyomtatnak maguknak ezek a rákok hogy év végére lesz vagy 400ft 1 euro
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 5 2015 07:02am
Quote (Vismajor @ 5 Jan 2015 14:00)
És ott kocsit bérelsz v innen vezetsz oda?
Én tudnék lakóautót olcsón szerezni finnországban. Akarok egy kört, lapfölde, svédország, norvégia etc, aztán umeóból átkompoznu ouluba v ilyesmi.


dunno, nem terveztem ennyire reszletesen csak nem nagyon lattam meg az eszaki orszagokat es lehet potolni kene ezt.

Quote (Senee @ 5 Jan 2015 14:01)
ti amugy mar euroban/dollarban tartjatok a penzeteket?!

annyit sikkasztanak meg nyomtatnak maguknak ezek a rákok hogy év végére lesz vagy 400ft 1 euro


amugy tobbnyire igen

This post was edited by josheide on Jan 5 2015 07:03am
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 5 2015 07:03am
Quote (josheide @ Jan 5 2015 02:02pm)
dunno, nem terveztem ennyire reszletesen csak nem nagyon lattam meg az eszaki orszagokat es lehet potolni kene ezt.


nagyon drool
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234567Next
Add Reply New Topic New Poll