Quote (Vismajor @ 5 Jan 2015 14:00)
És ott kocsit bérelsz v innen vezetsz oda?
Én tudnék lakóautót olcsón szerezni finnországban. Akarok egy kört, lapfölde, svédország, norvégia etc, aztán umeóból átkompoznu ouluba v ilyesmi.
dunno, nem terveztem ennyire reszletesen csak nem nagyon lattam meg az eszaki orszagokat es lehet potolni kene ezt.
Quote (Senee @ 5 Jan 2015 14:01)
ti amugy mar euroban/dollarban tartjatok a penzeteket?!
annyit sikkasztanak meg nyomtatnak maguknak ezek a rákok hogy év végére lesz vagy 400ft 1 euro
amugy tobbnyire igen
This post was edited by josheide on Jan 5 2015 07:03am