Quote (josheide @ 4 Jan 2015 22:24)
ajajaj elohuztad a harmadik utokartyat
Gondolkoztál már azon, hogy akik nem ismerték a hátteredet csak simán az itteni hozzászólásaidat, miért hitték többen is, hogy egy újgazdag beképzelt arrogáns gyerek vagy? (ezeknek nem (csak) én hívtalak)
Azok hitték ezt, akik mindenféle egyéb körülmény nélkül csak a stílusodra reagáltak. Mi lehet az oka?
Nehéz lett volna csak simán elmenni a topic mellett vagy valamit spammolni?
De neked rögtön azzal kellett indítani, hogy mi értelme segíteni nekem...
Attól mert szépen és választékosan megfogalmazod, a lényege nem lesz különb.
/e + lárvaember ofc
This post was edited by CyberPunk666 on Jan 4 2015 02:37pm