d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Kis Segítség Kellene > Vállalkozók / Akinek Szülei Vállalkozók
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 4 2015 02:35pm
Quote (josheide @ 4 Jan 2015 22:24)
ajajaj elohuztad a harmadik utokartyat


Gondolkoztál már azon, hogy akik nem ismerték a hátteredet csak simán az itteni hozzászólásaidat, miért hitték többen is, hogy egy újgazdag beképzelt arrogáns gyerek vagy? (ezeknek nem (csak) én hívtalak)
Azok hitték ezt, akik mindenféle egyéb körülmény nélkül csak a stílusodra reagáltak. Mi lehet az oka?

Nehéz lett volna csak simán elmenni a topic mellett vagy valamit spammolni?
De neked rögtön azzal kellett indítani, hogy mi értelme segíteni nekem...

Attól mert szépen és választékosan megfogalmazod, a lényege nem lesz különb.


/e + lárvaember ofc

This post was edited by CyberPunk666 on Jan 4 2015 02:37pm
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jan 4 2015 02:56pm
Quote (CyberPunk666 @ Jan 4 2015 09:35pm)
Gondolkoztál már azon, hogy akik nem ismerték a hátteredet csak simán az itteni hozzászólásaidat, miért hitték többen is, hogy egy újgazdag beképzelt arrogáns gyerek vagy? (ezeknek nem (csak) én hívtalak)
Azok hitték ezt, akik mindenféle egyéb körülmény nélkül csak a stílusodra reagáltak. Mi lehet az oka?

Nehéz lett volna csak simán elmenni a topic mellett vagy valamit spammolni?
De neked rögtön azzal kellett indítani, hogy mi értelme segíteni nekem...

Attól mert szépen és választékosan megfogalmazod, a lényege nem lesz különb.


/e + lárvaember ofc


Tibi, valakinek el kell menni benzinert.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 4 2015 03:03pm
Quote (CyberPunk666 @ 4 Jan 2015 21:35)
Gondolkoztál már azon, hogy akik nem ismerték a hátteredet csak simán az itteni hozzászólásaidat, miért hitték többen is, hogy egy újgazdag beképzelt arrogáns gyerek vagy? (ezeknek nem (csak) én hívtalak)
Azok hitték ezt, akik mindenféle egyéb körülmény nélkül csak a stílusodra reagáltak. Mi lehet az oka?

Nehéz lett volna csak simán elmenni a topic mellett vagy valamit spammolni?
De neked rögtön azzal kellett indítani, hogy mi értelme segíteni nekem...

Attól mert szépen és választékosan megfogalmazod, a lényege nem lesz különb.


/e + lárvaember ofc


Szivj el egy cigit.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 4 2015 03:06pm
Quote (josheide @ 4 Jan 2015 23:03)
Szivj el egy cigit.


Ez most ilyen "nyugi" akar lenni, vagy valami tüdőembóliás humor?
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 4 2015 04:29pm
még flame pls
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Jan 4 2015 04:40pm
jó a topik
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Jan 4 2015 05:33pm
Quote (josheide @ 4 Jan 2015 22:03)
Szivj el egy cigit.


Keep calm and remember, flame is lame.
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jan 4 2015 06:14pm
nem vagytok ti kicsit retardáltak? máskor elmegy a szarás irányába a topic, most meg itt bigplaykedig mindenki a szerencsétlen gyerek kérdőívén, segítesz akkor töltsd ki ha nem akkor meg fogd be a pofád vagy irj be egy rákos/ebolás/szarós postot

e/ persze amikor vmi infos halp kell akkor valamiért cp nevét sokan hallatják

This post was edited by rapiddani on Jan 4 2015 06:16pm
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 4 2015 06:22pm
Quote (rapiddani @ 5 Jan 2015 02:14)
nem vagytok ti kicsit retardáltak? máskor elmegy a szarás irányába a topic, most meg itt bigplaykedig mindenki a szerencsétlen gyerek kérdőívén, segítesz akkor töltsd ki ha nem akkor meg fogd be a pofád vagy irj be egy rákos/ebolás/szarós postot

e/ persze amikor vmi infos halp kell akkor valamiért cp nevét sokan hallatják


ez történt, csak cp ugy gondolja hogy ö itt az atyauristen, szoval mindenkinek kérdés nélkül csak és kizárolag neki kell segitenie, és aki nem teszi az bizony takarodjon a kurva anyjába
kár hogy nem ö takarodik inkább :(
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 4 2015 06:31pm
amúgy tamás néha tényleg olyan irritálóan arrogáns h pofon csapkodnám a faszommal
máskor meg tök jó arc
ezért vagyok én a tuti, én konstans retardált vagyok
Go Back To Magyar Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll