d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Daily Filozofia Topic
Prev12345613Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 2 2015 07:57am
Quote (SummertimeClothes @ Jan 2 2015 01:56pm)
miert ne ot illetne bazmeg
ha van 2 autod de egyiket se tudod vezetni, attol meg nem lesz mase az egyik


ez is jo pelda

van ket autod sose volt ket autod
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jan 2 2015 08:00am
Quote (josheide @ Jan 2 2015 03:53pm)
Meg akkor is ha nem tud rajta jatszani / van penze mas jatekokra ?



Igen egyertelmuen
Valami celja volt h elkeszitette, ha disznek ha vegbelkupnak de o csinalta maganak
Neked is van egy lancinged de biztos nem tudsz kardos kozelharci mozdulatokat es keresztes hadjaratba se mesz a kozeljovoben, de nem orulnel ha valaki elvenne szo nelkul es odaadna pistanak akinek nincs penze venni egyet viszont "az lenne az egyetlen jateka"
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 2 2015 08:01am
Quote (SummertimeClothes @ 2 Jan 2015 14:56)
miert ne ot illetne bazmeg
ha van 2 autod de egyiket se tudod vezetni, attol meg nem lesz mase az egyik


Oke akkor kepzeld el hogy Cecilia keszitett 100 furulyat, amibol az allam elvesz X furulyat iparuzesi ado neven.

Hany furulyat vehet el jogosan az allam? Hany illeti meg A-t aki legjobban tudja hasznositani azt a tarsadalom szamara, illetve B-t aki a legszarabb korulmenyek kozott el es semmije sincs?
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 2 2015 08:03am
Quote (josheide @ Jan 2 2015 01:01pm)
Kepzelj el harom gyereket Annat, Belat, es Ceciliat. Az a feladatod, hogy a harom gyerek kozul az egyiknek odaadj egy furulyat.
A harom gyerek a kovetkezokepp ervel (egyikuk sem hazudik):

Anna: Add nekem a furulyat, mert csak en tudok jatszani rajta.

Bela: Add nekem a furulyat, mert a tobbieknek vannak mas jatekaik is, en szegeny vagyok es csak ez a furulyam lenne.

Cecilia: Add nekem a furulyat, mert en faragtam.

Nincs jo valasz, kivancsi vagyok a velemenyetekre.

inb4 anyadnak, es variaciok erre a temara :D


itt már merevedésem lett, de azért tovább olvastam
annára szavaztam, mert neki legalább van értelme oda adni
nyilván a másik kettő mellé is ki lehet találni érveket
de mivel ezeknek a topicoknak az a lényege, hogy beleköss a másik hülyeségébe : aki nem annára szavazott az buzi

Quote (josheide @ Jan 2 2015 02:01pm)
Oke akkor kepzeld el hogy Cecilia keszitett 100 furulyat, amibol az allam elvesz X furulyat iparuzesi ado neven.

Hany furulyat vehet el jogosan az allam? Hany illeti meg A-t aki legjobban tudja hasznositani azt a tarsadalom szamara, illetve B-t aki a legszarabb korulmenyek kozott el es semmije sincs?


látom nem csak én vagyok ki a vizsgaidőszaktól

This post was edited by llllllllllll on Jan 2 2015 08:03am
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jan 2 2015 08:03am
Quote (josheide @ Jan 2 2015 04:01pm)
Oke akkor kepzeld el hogy Cecilia keszitett 100 furulyat, amibol az allam elvesz X furulyat iparuzesi ado neven.

Hany furulyat vehet el jogosan az allam? Hany illeti meg A-t aki legjobban tudja hasznositani azt a tarsadalom szamara, illetve B-t aki a legszarabb korulmenyek kozott el es semmije sincs?



Ez igy mar faszsag
Ameddig nem eladni/haszontermelni akar C addig ne vegyen el tole senki semmit, szepen akassza fel oket a falra es nezegesse

Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 2 2015 08:04am
Quote (josheide @ Jan 2 2015 02:01pm)
Oke akkor kepzeld el hogy Cecilia keszitett 100 furulyat, amibol az allam elvesz X furulyat iparuzesi ado neven.

Hany furulyat vehet el jogosan az allam? Hany illeti meg A-t aki legjobban tudja hasznositani azt a tarsadalom szamara, illetve B-t aki a legszarabb korulmenyek kozott el es semmije sincs?


akkor A-nak kell adni az összeset, hogy ki legyen nyerve az érték
C kap penzt a munkajaert
B meg kap közmunkat amiböl vehet majd furulyat ha akar
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 2 2015 08:04am
Quote (Senee @ Jan 2 2015 02:04pm)
akkor A-nak kell adni az összeset, hogy ki legyen nyerve az érték
C kap penzt a munkajaert
B meg kap közmunkat amiböl vehet majd furulyat ha akar


te melyik vagy a három közül?
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 2 2015 08:05am
a furulya egy szar, én kidobnám
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 2 2015 08:05am
Quote (llllllllllll @ 2 Jan 2015 15:03)
itt már merevedésem lett, de azért tovább olvastam
annára szavaztam, mert neki legalább van értelme oda adni
nyilván a másik kettő mellé is ki lehet találni érveket
de mivel ezeknek a topicoknak az a lényege, hogy beleköss a másik hülyeségébe : aki nem annára szavazott az buzi



látom nem csak én vagyok ki a vizsgaidőszaktól


Napok ota ezen a probleman porog az agyam, gondoltam megosztom veletek :D
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 2 2015 08:06am
Quote (llllllllllll @ Jan 2 2015 02:04pm)
te melyik vagy a három közül?


én furulyáznék pénzért
valszeg béla is
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345613Next
Add Reply New Topic New Poll