Quote (josheide @ Jan 2 2015 01:01pm)
Kepzelj el harom gyereket Annat, Belat, es Ceciliat. Az a feladatod, hogy a harom gyerek kozul az egyiknek odaadj egy furulyat.
A harom gyerek a kovetkezokepp ervel (egyikuk sem hazudik):
Anna: Add nekem a furulyat, mert csak en tudok jatszani rajta.
Bela: Add nekem a furulyat, mert a tobbieknek vannak mas jatekaik is, en szegeny vagyok es csak ez a furulyam lenne.
Cecilia: Add nekem a furulyat, mert en faragtam.
Nincs jo valasz, kivancsi vagyok a velemenyetekre.
inb4 anyadnak, es variaciok erre a temara

itt már merevedésem lett, de azért tovább olvastam
annára szavaztam, mert neki legalább van értelme oda adni
nyilván a másik kettő mellé is ki lehet találni érveket
de mivel ezeknek a topicoknak az a lényege, hogy beleköss a másik hülyeségébe : aki nem annára szavazott az buzi
Quote (josheide @ Jan 2 2015 02:01pm)
Oke akkor kepzeld el hogy Cecilia keszitett 100 furulyat, amibol az allam elvesz X furulyat iparuzesi ado neven.
Hany furulyat vehet el jogosan az allam? Hany illeti meg A-t aki legjobban tudja hasznositani azt a tarsadalom szamara, illetve B-t aki a legszarabb korulmenyek kozott el es semmije sincs?
látom nem csak én vagyok ki a vizsgaidőszaktól
This post was edited by llllllllllll on Jan 2 2015 08:03am