d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Best Posts Of '14 > Próbáljuk Meg
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Dec 31 2014 08:56am
Quote (fahrii @ Dec 31 2014 03:55pm)
amúgy ennyire nem volt súlyos a helyzet, csak leírva hangzik durván


biztos nem durva amikor a csirkék már egymást zabálják a macska meg döglődik mert baszol elvinni orvoshoz te szerencsétlen fasz
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 31 2014 08:57am
Quote (lacketto @ 31 Dec 2014 15:56)
biztos nem durva amikor a csirkék már egymást zabálják a macska meg döglődik mert baszol elvinni orvoshoz te szerencsétlen fasz


:(
orvoshoz vinni nemhiszem h az én dolgom lett volna 11 évesen, csak hogy védjem magam kicsit

This post was edited by fahrii on Dec 31 2014 09:00am
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 31 2014 09:00am
Quote (fahrii @ Dec 31 2014 03:55pm)
amúgy ennyire nem volt súlyos a helyzet, csak leírva hangzik durván


csak az életük volt rád bízva.. semmi komoly..
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Dec 31 2014 09:01am
Quote (fahrii @ Dec 31 2014 03:57pm)
:(
orvoshoz vinni nemhiszem h az én dolgom lett volna 11 évesen, csak hogy védjem magam kicsit


apád helyében úgy pofántenyereltelek volna, biztos a tyúkok közt háltál volna
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Dec 31 2014 09:01am
az elso 10 post az biztos farie, a sorrend igazabol mindegy, a tobbi meg nem is top10, szal jelentektelenek
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Dec 31 2014 09:03am
Quote (ZaturekManfred @ Dec 31 2014 12:42pm)
A szarós postok voltak a legjobbak szerintem.


this + aki jöjjön poézni versek
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 31 2014 09:03am
Szomorú h nem veszitek le a kommentjeimből a túlzásokat, de jóvan utáljatok csak :(
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Dec 31 2014 09:08am
Quote (MarcusD @ Dec 31 2014 12:44pm)
ezeket mentettem el a profilomba




úr isten geci, ez azóta is néha eszembe jut és visítok
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Dec 31 2014 10:35am
gürkének meg akinek még kell ez a szelet az életművemből

Ákos lenne hogyha egyszer
Elkezdene poezni
És nem azt nézné hogy dotában
Hogy feedel az arteezy :(

---------------------------------------

Péntek este Sarn táborban füzogetem Clarissát
Miután a spelljemmel legyöztem elrablóját
Gyere le Lunarisba, megmutatom löcsömet
Két kezeddel rángathatod hatalmas nagy pöcsömet
Miután a farkam a hajadba töröltem
Visszamehetsz a táborba, itt a TP elöttem
Sajnos te a hosszú útra velem már nem jöhetsz
Ákos gyere, ne légy buzi, rakjad fel a poet gecc!

---------------------------------------

Altestemmel éppen egy wcdeszkán ülök
Közben minden gondolatom vasákoson pörög
Oh ákos mondd mikor töltöd le a poet
És eközben jobb kezemmel nyúlok is a papirért.

---------------------------------------

Nem nehéz kitalálni hogy miért ez lett a nevem
Ákost látni poeban állítaná péniszem
De ákos éppen iskolában, én meg kinn az esöben
Egy kapualjban sirok hogy ma sem vele gémelek.

---------------------------------------

Ákos farmolt easy lanen spectréjével endgame-ig
Jöttek öten, jól megrakták, fájt a lyuka respawnig
Kiment újra, farmolt tovább, aztán megint megbaszták
Úgy döntött hogy poezni fog, abbahagyja a dotát.

Még egy gémet mégis ment, offlaner Alchemist
Két supporttal, Miranával huzogatták golyóit
Ákos erre bekattant, elment erdőt farmolni
Az enemy meg eközben Ákos teamjén feedelni.

Ákos közben leflamelte a Doomot és Daviont
A furion meg kirakta közben a Necronomicont
Furion jött fenn, ment a lanepush cefetül
Void közben tolt egy chronot, 5 meleevel legbelül.

Ákos teamje mind melee, s így elvesztettek raxokat
Megköszönte az enemy team az easy pontokat.

---------------------------------------

Nem tesz jót a vérnyomásnak ha valaki ideges
Jó példa erre smat, tudod az a hiteles
Csak beszélgetnek, nincsen flame, nem kell nekik nyafogni
Megunjak es elmennek: Akos jojjon poezni.

---------------------------------------

Egyértelmü a válasz de kellett ez a téma
Hàtha ettöl ákosnak könnyebb lesz a dolga
Nyomkodjátok az igent, hadd jöjjön csak játszani
Ha mellettem állna nagyobbnak tudnék látszani (?????)

---------------------------------------

Péter nem volt csicska és leszedte a poet
Eltöltöttük kellemesen ezt a szerda estét
Még mindig fáj nagyon hogy ákos nem ezt teszi
Most is éppen leszarja hogy kedveskedek neki.

---------------------------------------

Ürességben levitáló
Szomorú szmájli vagyok
Hogyha ákos nem poezik
Lassan sírva fakadok. :(

---------------------------------------

Egyetértek gürkével
De nem találok rímet
Hogyha ákos poezna
Szebb lenne az elet.

---------------------------------------

Steamen még mindig offline
Facebookon sem válaszol
Szedek inkább pörköltet
Míg a POE elindul.

Talán egyszer ákos is
Megérti hogy ez a helyes
Dota creepek helyett inkább
Farmolná a currencyket.

De az ákos ezt nem érti
Ehelyett ö inkább csicska
Feljön steamre, startol dotát
És a szívem eltapossa.

---------------------------------------

Nem kell nekem RRC
Ha van kéznél LSD
Hajnali csendben suhan a BKV
Ákos szíve csak a dotáé :(

---------------------------------------

A topikot nezi vasákos
Nem áll ellen talán most
Mindig dodzsolsz, ne légy hülye
Dota helyett vár a poe)

Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 31 2014 10:40am
lol @ lacketto
Go Back To Magyar Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll