gürkének meg akinek még kell ez a szelet az életművemből
Ákos lenne hogyha egyszer
Elkezdene poezni
És nem azt nézné hogy dotában
Hogy feedel az arteezy

---------------------------------------
Péntek este Sarn táborban füzogetem Clarissát
Miután a spelljemmel legyöztem elrablóját
Gyere le Lunarisba, megmutatom löcsömet
Két kezeddel rángathatod hatalmas nagy pöcsömet
Miután a farkam a hajadba töröltem
Visszamehetsz a táborba, itt a TP elöttem
Sajnos te a hosszú útra velem már nem jöhetsz
Ákos gyere, ne légy buzi, rakjad fel a poet gecc!
---------------------------------------
Altestemmel éppen egy wcdeszkán ülök
Közben minden gondolatom vasákoson pörög
Oh ákos mondd mikor töltöd le a poet
És eközben jobb kezemmel nyúlok is a papirért.
---------------------------------------
Nem nehéz kitalálni hogy miért ez lett a nevem
Ákost látni poeban állítaná péniszem
De ákos éppen iskolában, én meg kinn az esöben
Egy kapualjban sirok hogy ma sem vele gémelek.
---------------------------------------
Ákos farmolt easy lanen spectréjével endgame-ig
Jöttek öten, jól megrakták, fájt a lyuka respawnig
Kiment újra, farmolt tovább, aztán megint megbaszták
Úgy döntött hogy poezni fog, abbahagyja a dotát.
Még egy gémet mégis ment, offlaner Alchemist
Két supporttal, Miranával huzogatták golyóit
Ákos erre bekattant, elment erdőt farmolni
Az enemy meg eközben Ákos teamjén feedelni.
Ákos közben leflamelte a Doomot és Daviont
A furion meg kirakta közben a Necronomicont
Furion jött fenn, ment a lanepush cefetül
Void közben tolt egy chronot, 5 meleevel legbelül.
Ákos teamje mind melee, s így elvesztettek raxokat
Megköszönte az enemy team az easy pontokat.
---------------------------------------
Nem tesz jót a vérnyomásnak ha valaki ideges
Jó példa erre smat, tudod az a hiteles
Csak beszélgetnek, nincsen flame, nem kell nekik nyafogni
Megunjak es elmennek: Akos jojjon poezni.
---------------------------------------
Egyértelmü a válasz de kellett ez a téma
Hàtha ettöl ákosnak könnyebb lesz a dolga
Nyomkodjátok az igent, hadd jöjjön csak játszani
Ha mellettem állna nagyobbnak tudnék látszani (?????)
---------------------------------------
Péter nem volt csicska és leszedte a poet
Eltöltöttük kellemesen ezt a szerda estét
Még mindig fáj nagyon hogy ákos nem ezt teszi
Most is éppen leszarja hogy kedveskedek neki.
---------------------------------------
Ürességben levitáló
Szomorú szmájli vagyok
Hogyha ákos nem poezik
Lassan sírva fakadok.

---------------------------------------
Egyetértek gürkével
De nem találok rímet
Hogyha ákos poezna
Szebb lenne az elet.
---------------------------------------
Steamen még mindig offline
Facebookon sem válaszol
Szedek inkább pörköltet
Míg a POE elindul.
Talán egyszer ákos is
Megérti hogy ez a helyes
Dota creepek helyett inkább
Farmolná a currencyket.
De az ákos ezt nem érti
Ehelyett ö inkább csicska
Feljön steamre, startol dotát
És a szívem eltapossa.
---------------------------------------
Nem kell nekem RRC
Ha van kéznél LSD
Hajnali csendben suhan a BKV
Ákos szíve csak a dotáé

---------------------------------------
A topikot nezi vasákos
Nem áll ellen talán most
Mindig dodzsolsz, ne légy hülye
Dota helyett vár a poe)