d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Esik A Hó > Ott Is? Iv. Ker
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Dec 28 2014 04:30am
Quote (Baleee @ Dec 28 2014 12:08pm)
Lekjobb!


mondjuk 2 hete voltam vezetéstechnikai oktatáson a hungaroringen és az kb tükörjég és elég jól teljesitettem :~) hatha eletben maradok most is
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 28 2014 04:53am
most már itt szegeden is : )))
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Dec 28 2014 05:02am
Quote (cowding @ 28 Dec 2014 12:30)
mondjuk 2 hete voltam vezetéstechnikai oktatáson a hungaroringen és az kb tükörjég és elég jól teljesitettem :~) hatha eletben maradok most is


Dunno, en telen tanultam vezetni, a rutinpalya fele jeg volt, at is voltak rakva a checkpointok, amikor ott gyakoroltunk, de azert az oktatom egy agressziv faszkalap volt (szerencsere) es a jegen is rutinoztam, meg csuszkaltam, szokjam meg alapon, meg amikor a forgalmi reszt csinaltam, akkor is mentunk havas utra is, meg egyyszer onoseso volt, akkor mondjuk kivitt rutinra es csak ott szolidan, nem is sokaig, mert azert az tenyleg veszelyes volt es o sem akart kockaztatni, de olyan reszrol hasznos volt, hogy kevesbe szarok be, ha megcsuszik az auto es nem rangatom osszvissza a kormanyt egybol, hanem valamennyire 'tapasztaltan' korrigalok, meg ezert jok az ilyen regi rohadtnagy peronos vasutallomasok, vagy elhagyatott parkolok, szeles utak, ami mellett nem nagyon van arok, etc, tudsz valamennyire gyakorolni es nem lepodsz meg elesben, ha gebasz van.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 28 2014 05:03am
szarik a ló
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 28 2014 05:19am
Quote (cowding @ 28 Dec 2014 09:18)
Xvi es igen
Ma megyek wellnesezni
Eletemben eloszor fogok hoba vezetni
Soon ded


tegnap en is eletemben eloszor vezettem hoban
eleg vicces volt amikor tullottem kanyarodasnal mert a szervo viccesen reagal a hoban es igy neztem h mi a fasz
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Dec 28 2014 06:53am
Eleg izi volt pedig 10 km az olyan hegyi havas uton volt ami erosen holanc gyanus lett volna
Picit csuszkalt de megfogtam meg azert volvo elektronikaja is segit

Most meg mar itt verem a faszom gf el jelly mirin me
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Dec 28 2014 07:08am
esett néhány centi, már nem esik

pomáz masterrace here
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 28 2014 04:02pm
itt csak a hideg b+
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 28 2014 04:04pm
a celsius az esik.. de hó nem jönne
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 29 2014 07:51am
van egy kis hó és kurva hideg, ilyen hideg még nem volt idén szerintem
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll