Quote (CyberPunk666 @ 20 Dec 2014 13:17)
Melyik szolgáltatónál vagy?
Milyen részen (panel - kertes, vidék - főváros - vidéki nagyváros)?
Milyen csomagod van?
Mennyire vagy elégedett? Ha nem, akkor milyen hibák szoktak előjönni és milyen gyakran?
Upc.
Fovaros
Net az fiber power 30, tv meg gold csomag
Osszessegeben az utobbi idoben nincs gondom vele, korabban volt problema mikor felretajekoztatas miatt fizettem a HBO csomagert mikor mar le is mondhattam volna ill. valamivel tobb mint 1 eve valtani akartam, mert soknak talaltam az arakat es mikor masik szolgaltatora hivatkozva mondtam mennyi lenne a kulonbozet 5 perc varakozas utan kozoltek, hogy meg olcsobban ugyanazt nyujtjak tovabbra is. Elfogadtam, de elegge problemasnak erzem magat a hozzaallast emiatt.