d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Internet > Rate
Prev1234567Next
Add Reply New Topic New Poll
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Dec 20 2014 06:16am
Quote (Vismajor @ 20 Dec 2014 13:05)
tfw m ég emlékszem az évekkel ezelötti ilyen topikra, messze nekem volt a legjobb netem, és még faster than 99%of hu feliratozást kaptam
tfw repkedtek az 5 megás netek
tfw mostmeg 10megás a legkisebb a topikban


akinek gyors nete van az kompenzálni akar valamit obv

Quote (josheide @ 20 Dec 2014 13:05)
C+ alatt megbuksz :(




megosztottam telefonról a mobilnetet (4g)

de sajnos ez csak 5 GB, úgyhogy még mindig nem ugranék neki filmek letöltésének vele
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Dec 20 2014 06:17am
Quote (CyberPunk666 @ Dec 20 2014 12:17pm)
Melyik szolgáltatónál vagy?
Milyen részen (panel - kertes, vidék - főváros - vidéki nagyváros)?
Milyen csomagod van?
Mennyire vagy elégedett? Ha nem, akkor milyen hibák szoktak előjönni és milyen gyakran?


5/1es net.

Eredetileg a Nordtelekom adta, akitol megvette a Business telekom(micsoda nev), akiktol most megvette a vidanet vagy mi.

Kulonosebb bajom nincs vele.


A T-systemsel minden teren rendkivul rosszak a tapasztalataim, upct, digit nem ismerem.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 20 2014 09:33am
upc, a 2. leggyorsabb csomag+kábeltv

nagyon utálom
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Dec 20 2014 11:18am
Quote (CyberPunk666 @ 20 Dec 2014 13:17)
Melyik szolgáltatónál vagy?
Milyen részen (panel - kertes, vidék - főváros - vidéki nagyváros)?
Milyen csomagod van?
Mennyire vagy elégedett? Ha nem, akkor milyen hibák szoktak előjönni és milyen gyakran?


digi 4+ éve
pécs, tégla társasház
base net volt asszem, most diginet 100 (100/50 és a garantált 50/25 - de bármikor mértem nem volt 75/35 alatt)
3700 huf havonta

nettel sose volt még problémám
gondolkozom, hogy váltsak okos csomagra, abban csak 2600/hó a net (és a teljes csomag meg 4700 lenne)

This post was edited by zsansaccount on Dec 20 2014 11:20am
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Dec 20 2014 11:31am
Otthon: thome evekig 10/1 mostmar 30/5 egesz jo es olcso
Budapesten: thome 10/1 rossz, valtani kene de tulzottan dragabb a nagyobb mas szolgaltato meg nincsen
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 20 2014 11:32am

komárom/10
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Dec 20 2014 11:34am
Otthon 30/5 T-home
Kertes ház
mostanság kicsit gyakrabban baj van, de az invitelnél 100x jobb.
8/10

This post was edited by AngryBug on Dec 20 2014 11:34am
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Dec 20 2014 12:39pm
Digi
lakás
BP 6ker.

talán havi egyszer elmegy a net max 1 órára (inkább 10 perc káromkodásra)



This post was edited by Makkertest on Dec 20 2014 12:44pm
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Dec 20 2014 01:34pm


UPC Horizon Box van
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,114.85
Dec 20 2014 04:53pm
Quote (CyberPunk666 @ 20 Dec 2014 13:17)
Melyik szolgáltatónál vagy?
Milyen részen (panel - kertes, vidék - főváros - vidéki nagyváros)?
Milyen csomagod van?
Mennyire vagy elégedett? Ha nem, akkor milyen hibák szoktak előjönni és milyen gyakran?


Upc.
Fovaros
Net az fiber power 30, tv meg gold csomag
Osszessegeben az utobbi idoben nincs gondom vele, korabban volt problema mikor felretajekoztatas miatt fizettem a HBO csomagert mikor mar le is mondhattam volna ill. valamivel tobb mint 1 eve valtani akartam, mert soknak talaltam az arakat es mikor masik szolgaltatora hivatkozva mondtam mennyi lenne a kulonbozet 5 perc varakozas utan kozoltek, hogy meg olcsobban ugyanazt nyujtjak tovabbra is. Elfogadtam, de elegge problemasnak erzem magat a hozzaallast emiatt.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234567Next
Add Reply New Topic New Poll