d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Melyik órát Vennéd Meg Karácsonyra?
Prev1234567Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Dec 15 2014 03:01pm
Inb4 fahrii postol valami egyszerre arany és ezüst színű Tikotime órát
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 15 2014 03:05pm
Quote (Baleee @ 15 Dec 2014 21:57)
Postold akkor, hogy szerinted mi normalis.


most megkerestem gugliba a sajat oraimat neked
egy doxa elegansabb dolgokhoz



egy lorus casualebb kinezethez (bal felso)



es egy g-shock sportolni (airsoft, uszas etc)
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Dec 15 2014 03:06pm
Lol mennyi fos ertektelen marka. Kiveve doxa

This post was edited by ace07 on Dec 15 2014 03:08pm
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Dec 15 2014 03:07pm
:zzz:
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 15 2014 03:07pm
Quote (ace07 @ 15 Dec 2014 23:06)
Lol mennyi fos ertektelen marka.


Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 15 2014 03:08pm
Quote (Baleee @ 15 Dec 2014 21:57)
Postold akkor, hogy szerinted mi normalis.

///

Csak berakom a kepet is, hadd legyen itt:
http://cdn.shopify.com/s/files/1/0377/2037/products/RGBL_on_stand_1024x1024.jpg
http://cdn.shopify.com/s/files/1/0377/2037/products/RGBL_on_stand_0cdf1aa6-61b9-43e1-9913-449973ae1788_1024x1024.jpg


nekem ez rohadtul bejön ha a valóságban is ilyen bronzos mint sem arany színű
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Dec 15 2014 03:09pm
Quote (CyberPunk666 @ 15 Dec 2014 22:07)
http://cdn.geekandhype.com/uploads/2012/05/blaken-rolex-explorer.jpg

Ezt havi masfel milliobol is huzos megvenni gondolom
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Dec 15 2014 03:10pm
Messze jobb azer ez a topik mint 3-4 eve volt
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 15 2014 03:13pm
telefont

minek óra ha előveszed a legújabb galaxyt és megnézed rajta az időt?
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Dec 15 2014 03:13pm
Quote (Anarkin @ 15 Dec 2014 23:08)
nekem ez rohadtul bejön ha a valóságban is ilyen bronzos mint sem arany színű


Valoszinu. Pont ugyanilyen szine van a bringamon a stucninak meg a nyeregcso-bilincsnek es valami iszonyatosan jo arnyalatu 'bronz'.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234567Next
Add Reply New Topic New Poll