☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Világvége Topic > Mit Tennél
Prev
1
2
3
4
5
6
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 1137
Replies: 51
Track Topic
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#31
Dec 15 2014 06:45am
Quote (Psyclon @ 15 Dec 2014 14:34)
Megölnek valakit csak hogy tudjam milyen érzés.
neked komoly gondjaid vannak
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#32
Dec 15 2014 06:48am
Quote (Psyclon @ 15 Dec 2014 13:34)
Megölnek valakit csak hogy tudjam milyen érzés.
Old meg magad.
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#33
Dec 15 2014 06:51am
Quote (josheide @ 15 Dec 2014 14:48)
Old meg magad.
én is erre szavazok, de ne várjon vele a világvégéig
Fej
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold
:
0.00
#34
Dec 15 2014 07:02am
most komolyan, minek kell ahoz gyermekkorodban tortenie, hogy elkezdjen erdekelni a nekrofilia es az emberoles
ikszUbi
Member
Posts: 94
Joined: Dec 2 2014
Gold
:
0.00
#35
Dec 15 2014 07:05am
Quote (Fej @ Dec 15 2014 02:02pm)
most komolyan, minek kell ahoz gyermekkorodban tortenie, hogy elkezdjen erdekelni a nekrofilia es az emberoles
pl, ha olyan korulmenyek kozott nosz fel, mint syl, az sokat lendit a dolgon.
HunIndex
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold
:
133.37
#36
Dec 15 2014 07:05am
Quote (Namechange @ 15 Dec 2014 12:08)
Seeking a friend for the end of the world
Nagyon jó film!
Meg is nézem újra.
Azt anno moziba néztem egyedül. Most ez csak úgy eszembe jutott.
Innentől szerinted valid-e egyedül moziba menni. Engem mindig baszogatnak, hogy ne menjek moziba egyedül, mert az nem normális dolog. De ha nincs qt gf akkor mi mást tehetnék?
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#37
Dec 15 2014 07:05am
Quote (Fej @ Dec 15 2014 01:02pm)
most komolyan, minek kell ahhoz* gyermekkorodban tortenie, hogy elkezdjen erdekelni a nekrofilia es az emberoles
vagy inkább minek nem
mindenesetre ha itt feküdne előttem egy (frissen) halott Emma Watson sztem én sem bírnám megállni
de azért meg nem ölném ha esetlegesen még nem lenne halott
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#38
Dec 15 2014 07:06am
Quote (Senee @ 15 Dec 2014 15:05)
vagy inkább minek nem
mindenesetre ha itt feküdne előttem egy (frissen) halott Emma Watson sztem én sem bírnám megállni
de azért meg nem ölném ha esetlegesen még nem lenne halott
ha fasza lenne akkor is megdugnád?
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#39
Dec 15 2014 07:07am
Quote (RRC @ Dec 15 2014 01:06pm)
ha fasza lenne akkor is megdugnád?
mint a szél
egy álom teljesülne
Fej
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold
:
0.00
#40
Dec 15 2014 07:08am
Quote (ikszUbi @ 15 Dec 2014 14:05)
pl, ha olyan korulmenyek kozott nosz fel, mint syl, az sokat lendit a dolgon.
pont tegnap jutottal eszembe, egy jo honapra eltuntel, meselj, mi van veled
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
2
3
4
5
6
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact