Dobd ki, ahogy latom ez mar tobb, mint masnapos kapcsolat.
De egyebkent is. Mondjuk imo nincs abban semmi rosz, ha talalkozik valaki exevel, bar a jopofizas sztem faszsag es alszent dolog.
Ellenben egy ilyen helyzetben, amit msot leirtal elgondolkodnek, hogy nem-e talalkozgat vele ujra x ideje es nem eppen az hulyiti ujra ot es ezet rohant volna pont hozza es nem csak azert, hogy teged felidegesitsen.
Quote (jarabekg @ 14 Dec 2014 22:55)
meg is etetted, es ovszert is keszitettel nekik az ejjeli szekrenyre remelem
Szerintem o huzta fel a csavora.
This post was edited by Baleee on Dec 14 2014 02:57pm