d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Star Wars, Az Ero Ebredese
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 1 2014 04:47pm
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Dec 1 2014 05:10pm
123 nézhetőek, valszeg ebbe a sorba fog beállni a 7
az eredeti trilógia szintjét biztos nem üti meg
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Dec 2 2014 12:13am
Quote (bamboo @ Dec 2 2014 12:10am)
123 nézhetőek, valszeg ebbe a sorba fog beállni a 7
az eredeti trilógia szintjét biztos nem üti meg


ezen mindig kiegek
az eredeti trilogia mai szemmel egy fos
szineszi jatek kb 0, karakterek lofaszok, tortenet gyenge, SW vilagbol kb a legunalmasabb kort abrazolja, azt is eleg szarul

ertem en hogy 77 nyaran milyen gecijo volt a film, de mire Te eleg idos voltal hogy felfogd mar kb a reklamoknak komolyabb karakterei, tortenete, cgi-a volt
meg ha anyam mondja hogy jobb szereti az eredetit mint az uj reszeket azt elhiszem, de mikor ilyen 90esek istenitik gyorsan felforr az agyvizem
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll