Quote (bamboo @ Dec 2 2014 12:10am)
123 nézhetőek, valszeg ebbe a sorba fog beállni a 7
az eredeti trilógia szintjét biztos nem üti meg
ezen mindig kiegek
az eredeti trilogia mai szemmel egy fos
szineszi jatek kb 0, karakterek lofaszok, tortenet gyenge, SW vilagbol kb a legunalmasabb kort abrazolja, azt is eleg szarul
ertem en hogy 77 nyaran milyen gecijo volt a film, de mire Te eleg idos voltal hogy felfogd mar kb a reklamoknak komolyabb karakterei, tortenete, cgi-a volt
meg ha anyam mondja hogy jobb szereti az eredetit mint az uj reszeket azt elhiszem, de mikor ilyen 90esek istenitik gyorsan felforr az agyvizem