d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ciki E-life Események > Játékos Karriered Szégyenfoltjai
Prev12345612Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Nov 28 2014 04:12am
Volt anno 1 srác random pub gamebe cseréltem valamit a ctajara , aztán karit váltott de a ctat a földre dobta , na most én felmarkoltam aztán léptem a gèmből , mondjuk rá 10 percel tok bűntudatom lett és hála égnek megtudtam whispelni aztán visszaadtam
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Nov 28 2014 04:23am
csomoszor fentmaradtam hogy hajnalban lassam a friss topicokat meg a reggeli botosok postjait és becápázzam öket amikor nincs konkurencia, mehetett a pm trade

meg elso enigmámat amit vettem volna hspröl, atbaszott a srác. nagyon szar érzés volt
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
Nov 28 2014 04:33am
Quote (qkatz @ 28 Nov 2014 11:23)
csomoszor fentmaradtam hogy hajnalban lassam a friss topicokat meg a reggeli botosok postjait és becápázzam öket amikor nincs konkurencia, mehetett a pm trade

meg elso enigmámat amit vettem volna hspröl, atbaszott a srác. nagyon szar érzés volt


am engem is lescammeltek 2x de meglepő h milyen kevés a scammerel találkoztam jspn
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 28 2014 04:37am
Quote (qkatz @ Nov 28 2014 10:23am)
csomoszor fentmaradtam hogy hajnalban lassam a friss topicokat meg a reggeli botosok postjait és becápázzam öket amikor nincs konkurencia, mehetett a pm trade

meg elso enigmámat amit vettem volna hspröl, atbaszott a srác. nagyon szar érzés volt


becápáztad őket?! :XD


Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
Nov 28 2014 04:43am
Quote (Senee @ 28 Nov 2014 11:37)
becápáztad őket?! :XD


http://2.ii.gl/BDGBu2l8w.jpg


LIKE
sigem

This post was edited by dunaicapa on Nov 28 2014 04:47am
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Nov 28 2014 04:54am
Quote (dunaicapa @ Nov 28 2014 11:43am)
LIKE
sigem


:DDD
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 28 2014 05:09am
meg 2007 korul ez a srac http://forums.d2jsp.org/user.php?i=347028 beszopatot drophekkel :c
aztan rairtam itt jspn h heloka anno lescammeltel es aztmondta h sajnalja
életke
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Nov 28 2014 05:13am
Quote (GoreKnight9 @ 28 Nov 2014 13:09)
meg 2007 korul ez a srac http://forums.d2jsp.org/user.php?i=347028 beszopatot drophekkel :c
aztan rairtam itt jspn h heloka anno lescammeltel es aztmondta h sajnalja
életke


I reallly like animes as you can see ;)
My fauvorite ones:

Death Note
Berserk
Tengen Toppa Gurren-Lagann
Bleach
Elfen Lied
Dragon Ball Z-GT
Basilisk
Tenjou Tenge
Trigun




If u know other nice anime exept these, feel free to pm me :D ty!


elég büntetés neki az élet
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Nov 28 2014 05:16am
egyszer kikaptam lolban ugy, hogy anamy a masik csapatban volt
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Nov 28 2014 05:16am
Quote (ElCapitano @ Nov 28 2014 12:13pm)
I reallly like animes as you can see ;)
My fauvorite ones:

Death Note
Berserk
Tengen Toppa Gurren-Lagann
Bleach
Elfen Lied
Dragon Ball Z-GT
Basilisk
Tenjou Tenge
Trigun




If u know other nice anime exept these, feel free to pm me :D ty!


elég büntetés neki az élet



Aki nem néz meg 1-2 igen jó animét az olyan nagyságrendű dolgokból marad ki kb mint a 9.0 fölötti imdb filmek
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345612Next
Add Reply New Topic New Poll