d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Melo/suli > Csibészség
Prev1234567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 26 2014 07:58am
egyetemen nem csibészség volt, hanem bunkóság, de sajnos minden órát amin látszott hogy instant ötös lesz, azt konkrétan végigaludtam

munkában nagyjából mindegy, akit főnöknek mondanék az a kliens, ők viszont angliában vannak... így senki se felügyel a szó szoros értelmében
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 26 2014 08:09am
Quote (Anarkin @ Nov 26 2014 02:58pm)
egyetemen nem csibészség volt, hanem bunkóság, de sajnos minden órát amin látszott hogy instant ötös lesz, azt konkrétan végigaludtam

munkában nagyjából mindegy, akit főnöknek mondanék az a kliens, ők viszont angliában vannak... így senki se felügyel a szó szoros értelmében


ismerős érzés
viszont az itteni "főnököm" nem a főnököm tehát nem érzi ugy h bármit elkéne magyarázni v megmutatni ellenben azzal tisztában van h neki kell feladatokat adni és akkor rámir igy skypeon
":




krvajo
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Nov 26 2014 08:11am
igazából jspzek szinte mindig, ha úgyvan hogy kevés a meló, este 6-tól szoktam nézni lirik streamjét

+

skypen is alltime online vagyok

This post was edited by TrollBoss on Nov 26 2014 08:18am
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Nov 26 2014 08:11am
Quote (Vismajor @ 26 Nov 2014 15:09)
ismerős érzés
viszont az itteni "főnököm" nem a főnököm tehát nem érzi ugy h bármit elkéne magyarázni v megmutatni ellenben azzal tisztában van h neki kell feladatokat adni és akkor rámir igy skypeon
":
http://3.ii.gl/AKjfTZOih.png
http://2.ii.gl/mj0chCMcB.png


krvajo


ebbol a parbeszedbol kb annyit ertettem mint barmelyik jsps postodbol
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Nov 26 2014 08:13am
Quote (Fej @ Nov 26 2014 03:11pm)
ebbol a parbeszedbol kb annyit ertettem mint barmelyik jsps postodbol


ha ez megnyugtat nem vagy egyedül
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 26 2014 08:26am
Quote (Fej @ 26 Nov 2014 16:11)
ebbol a parbeszedbol kb annyit ertettem mint barmelyik jsps postodbol


igen
nem
hanem
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Nov 26 2014 08:38am
konyvet szoktam olvasni, ha nincs ugyfel
meg neha kocsit takaritok
de ez nem csibeszseg, ha nincs ugyfel, akkor faszlengetes van, igazabol szarbol is csinalhatnek toklampast, azer se szolnanak
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 26 2014 08:43am
Quote (Fej @ Nov 26 2014 03:11pm)
ebbol a parbeszedbol kb annyit ertettem mint barmelyik jsps postodbol


Quote (anyd @ Nov 26 2014 03:13pm)
ha ez megnyugtat nem vagy egyedül


ha tudod
[14:33:57] Zsófi : vagy húzd össze az ablakot
[14:42:20] Zsófi : látod?
[14:42:44] Tamas Marton: látom, referenciák
[14:43:06] Zsófi : ebből csináltassunk shopping mallosat meg autósat
[14:43:15] Zsófi : janaból karácsonyosat
[14:43:22] Zsófi : magyarul
[14:43:25] Zsófi : ok?
[14:43:28] Zsófi : előkészíted?
[14:43:45] Tamas Marton: ? kinek? mi?

[14:57:19] Tamas Marton: a jana az maradjon jana csak karácsonyosan?
[14:58:03] Zsófi : igen
[14:58:05] Zsófi : nem
[14:58:07] Zsófi : vmi
[14:58:12] Zsófi : shopping mall karacsonyi offer
[14:58:23] Tamas Marton: Érthetően?
[14:58:38] Tamas Marton: Shopping mall is legyen karácsonyos, meg az autós is,+jana?
[14:59:47] Zsófi : autós nem
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Nov 26 2014 08:45am
Quote (Vismajor @ Nov 26 2014 03:43pm)
ha tudod
[14:33:57] Zsófi : vagy húzd össze az ablakot
[14:42:20] Zsófi : látod?
[14:42:44] Tamas Marton: látom, referenciák
[14:43:06] Zsófi : ebből csináltassunk shopping mallosat meg autósat
[14:43:15] Zsófi : janaból karácsonyosat
[14:43:22] Zsófi : magyarul
[14:43:25] Zsófi : ok?
[14:43:28] Zsófi : előkészíted?
[14:43:45] Tamas Marton: ? kinek? mi?

[14:57:19] Tamas Marton: a jana az maradjon jana csak karácsonyosan?
[14:58:03] Zsófi : igen
[14:58:05] Zsófi : nem
[14:58:07] Zsófi : vmi
[14:58:12] Zsófi : shopping mall karacsonyi offer
[14:58:23] Tamas Marton: Érthetően?
[14:58:38] Tamas Marton: Shopping mall is legyen karácsonyos, meg az autós is,+jana?
[14:59:47] Zsófi : autós nem



[14:58:03] Zsófi : igen
[14:58:05] Zsófi : nem
[14:58:07] Zsófi : vmi
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 26 2014 08:46am
Quote (anyd @ Nov 26 2014 03:45pm)
[14:58:03] Zsófi : igen
[14:58:05] Zsófi : nem
[14:58:07] Zsófi : vmi


látom átjött
am ezekről van szó, ilyeneket kell csináltatnunk a grafikussal
http://design.webslb.com/caBanners/nokia/
http://design.webslb.com/caBanners/citroen/
http://design.webslb.com/caBanners/dm/
http://design.webslb.com/caBanners/city-centar/

This post was edited by Vismajor on Nov 26 2014 08:47am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234567Next
Add Reply New Topic New Poll