d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Önfeláldozásos Poll > And
Prev1234569Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 20 2014 12:28pm
Quote (Senee @ 20 Nov 2014 20:25)
úgy értem igen, amit mondtál igaz; aki öngyilkos lesz az a biblia szerint a pokolra jut
de ha feláldozod az életed a hazáért, istenért meg ilyen faszságokért az nem az és sose tartották annak
függetlenül attól, hogy az


Jah amugy ez akkora bullshit volt. A vallasokra ertem. Marmint amelyik 'erdekelt' a temaban. A beke, szeretet, masik tisztelete, etc neveben nyird ki aki nem abban hisz amiben te.
Member
Posts: 31,126
Joined: May 29 2006
Gold: 23,209.02
Trader: Trusted
Nov 20 2014 12:30pm
Quote (Baleee @ 20 Nov 2014 20:28)
Jah amugy ez akkora bullshit volt. A vallasokra ertem. Marmint amelyik 'erdekelt' a temaban. A beke, szeretet, masik tisztelete, etc neveben nyird ki aki nem abban hisz amiben te.


Nem is értem, hogy miért akarták rákényszeríteni az emberekre a hitet. Az emberek vagy hisznek vagy nem... ha kényszerből hisznek, az nem hit... Inkább orosz népmesés (aki nem hiszi, annak utánajárnak).
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 20 2014 12:32pm
Quote (Baleee @ Nov 20 2014 06:28pm)
Jah amugy ez akkora bullshit volt. A vallasokra ertem. Marmint amelyik 'erdekelt' a temaban. A beke, szeretet, masik tisztelete, etc neveben nyird ki aki nem abban hisz amiben te.


a gyenge embereknek meg/és akik megtörtek, el vannak veszve, ebbe a szarba születtek bele; egy világot, rendszert, keretet biztosít ahhoz, hogy miért vagyunk mi a dolgunk etc

ez (vallás, biblia, etc) egy jó üzleti befektetés volt annak aki kitalálta
gyakorlatilag csillapithatta a népet mert ISTEN AZT MONDTA ANNAK IDEJÉN, HOGY........ és NEKTEK AZT KELL TENNETEK HOGY KÜZDÖTÖK (az én rendszeremben, az én szabályaim szerint) ÉS BEFOGJÁTOK SZÉPEN A POFÁTOKAT

This post was edited by Senee on Nov 20 2014 12:32pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 20 2014 12:33pm
Quote (RiNGiSpiLeR @ 20 Nov 2014 19:30)
Nem is értem, hogy miért akarták rákényszeríteni az emberekre a hitet. Az emberek vagy hisznek vagy nem... ha kényszerből hisznek, az nem hit... Inkább orosz népmesés (aki nem hiszi, annak utánajárnak).


most fejeztem be a postjaid olvasását.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 20 2014 12:35pm
Quote (Cpt_Ghost @ Nov 20 2014 06:33pm)
most fejeztem be a postjaid olvasását.


imo tisztában van ezekkel csak vkinek képviselnie kell a másik oldalt is ha már vitatopicot akarunk
ha mindenki egyetért abban semmi fun nincs

This post was edited by Senee on Nov 20 2014 12:36pm
Member
Posts: 31,126
Joined: May 29 2006
Gold: 23,209.02
Trader: Trusted
Nov 20 2014 12:36pm
Quote (Cpt_Ghost @ 20 Nov 2014 20:33)
most fejeztem be a postjaid olvasását.


Megtisztelsz. :hug:
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Nov 20 2014 12:36pm
azt tudnám hogy ki az az 1 millió ember, akit megmentek az én életemmel?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 20 2014 12:37pm
Quote (AngryBug @ Nov 20 2014 06:36pm)
azt tudnám hogy ki az az 1 millió ember, akit megmentek az én életemmel?


nem

mindenféle válogatott random
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Nov 20 2014 12:37pm
Quote (RiNGiSpiLeR @ Nov 20 2014 06:16pm)
Szóval, ha csak is a te életed múlna 1 millió másik "random" ember (nő, férfi, gyerek - nemtől, kortól, vallástól és etnikumtól függetlenül) él-e vagy meghal, akkor az ő megmentésük érdekében vállalnád az önkéntes halált?


Nincsen jogom onkentesen vallalni a halalt, mint tisztes allampolgar termeszetesen elutasitanam.

Quote (xGurke @ Nov 20 2014 06:44pm)
csak hogy legyen értelme a topicnak : feláldoznád e magad 10 szerettedért (rokonok, barátok, barátnő, feleség, gyereked, etc)

csak hogy nehezítsük : ők nem tudják, hogy a haláloddal megmentetted őket

halál : egy ISIS csapat 1 hétig kínoz aztán egy életlen késsel lefejez

ha nem vállalod, akkor a másik 10-re ugyan ez vár


Megterek muslimnak(termeszetesen elfogadjak miutan a leghosszabb szurat szo szerint idezema koranbol), es dicsoseges halalt halok a hitetlen kutyak es csatlosaik ellen vivott szent kuzdelemben.
Member
Posts: 31,126
Joined: May 29 2006
Gold: 23,209.02
Trader: Trusted
Nov 20 2014 12:37pm
Quote (AngryBug @ 20 Nov 2014 20:36)
azt tudnám hogy ki az az 1 millió ember, akit megmentek az én életemmel?


Nem. Teljesen random 1 millió ember, 1 millió élete és sorsa.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234569Next
Add Reply New Topic New Poll