d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Sajtreszeles > Apro- Vs Nagylyuku Oldal
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 17 2014 03:36am
Quote (xGurke @ 17 Nov 2014 10:12)
A baratnod mar igen :~)


Nincs barátnőm
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 17 2014 04:04am
igazi ferfiak egeszben eszik a sajtot
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Nov 17 2014 04:07am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 17 Nov 2014 11:04)
igazi ferfiak egeszben eszik a sajtot


van egy haverom, egyszer nalunk kajalt es ugy ette a sajtot, hogy levagott belole egy 30-40dkgos darabot, majd azt harapta a szendvics melle
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 17 2014 04:12am
Quote (Fej @ Nov 17 2014 11:07am)
van egy haverom, egyszer nalunk kajalt es ugy ette a sajtot, hogy levagott belole egy 30-40dkgos darabot, majd azt harapta a szendvics melle


Az oké h valaki igy eszik, szive joga, de vendégségben ez milyen gyökérség már
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 17 2014 04:13am
Quote (Fej @ 17 Nov 2014 12:07)
van egy haverom, egyszer nalunk kajalt es ugy ette a sajtot, hogy levagott belole egy 30-40dkgos darabot, majd azt harapta a szendvics melle


Jol tette!

Amugy svajcban amik vannak sajtok eleg 10/10ek. Azok a nemespeneszes, kemeny tipusuak, pedig nem gondoltam volna, hogy tetszeni fog, mert alapbol a puha sajtokat szerettem elotte.


/care


Most nezem raclette suto, nem is olyan horribilis arban van, 10-15k kzott mar kapni ertelmeset, lehet veszek is. Fem fondu keszlet is 5k korul van, lel, tobbre szamitottam.

This post was edited by Baleee on Nov 17 2014 04:18am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 17 2014 05:17am
Quote (fahrii @ Nov 17 2014 09:36am)
Nincs barátnőm


Iktf :/

Kigyurom magam azt megyunk egyutt csajozni

This post was edited by xGurke on Nov 17 2014 05:17am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 17 2014 05:27am
kanállal vájok belőle darabokat
Member
Posts: 6,323
Joined: Jun 3 2011
Gold: 45.00
Nov 17 2014 06:46am
nem szeretem a sajtot
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 17 2014 06:48am
Quote (Fej @ 17 Nov 2014 11:07)
van egy haverom, egyszer nalunk kajalt es ugy ette a sajtot, hogy levagott belole egy 30-40dkgos darabot, majd azt harapta a szendvics melle


Merdekebb dolgokat is lattam mar negy ora husz perckor. Es nalad eleg gyakran ennyi az ido.
Member
Posts: 31,126
Joined: May 29 2006
Gold: 23,209.02
Trader: Trusted
Nov 17 2014 07:02am
Ha nagylyukú a sajt, akkor nagylyukúval, ha nem, akkor nem.
Go Back To Magyar Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll