Quote (Fej @ 17 Nov 2014 12:07)
van egy haverom, egyszer nalunk kajalt es ugy ette a sajtot, hogy levagott belole egy 30-40dkgos darabot, majd azt harapta a szendvics melle
Jol tette!
Amugy svajcban amik vannak sajtok eleg 10/10ek. Azok a nemespeneszes, kemeny tipusuak, pedig nem gondoltam volna, hogy tetszeni fog, mert alapbol a puha sajtokat szerettem elotte.
/care
Most nezem raclette suto, nem is olyan horribilis arban van, 10-15k kzott mar kapni ertelmeset, lehet veszek is. Fem fondu keszlet is 5k korul van, lel, tobbre szamitottam.
This post was edited by Baleee on Nov 17 2014 04:18am