Akkor ezek szerint ketten vagyunk eddig? Hardcore Euro LoD Ladderstart csapat:
Baleee az assa
én 2 géppel tudom tolni, elején megy a barbár, Akarától vett két Scepterrel, mace mastery+ double strike, lvl43-ig (kb normal Baalrunok vége) max BO megvan, ekkor átskillezem BO support karinak (max BO, max Shout, 1pt BC, semmi egyéb)
aztán felhúzzuk a sorceress-emet, Tristrunok, Tombrunok, Bocirunok majd Baalrunok, aztán Nightmare-en már a Sosi megy előre, BO-val tápolva...

de ha jönnek még emberek, csak annál jobb, Summoner Necro, Hammer(ek), még sosi, java, akármi...
ha valaki behal, újrahúzzuk, "senkit nem hagyunk az út szélén"
