d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Yolo Reset Team > Hc/chc
Prev12345610Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 23 2014 10:48am
Quote (beni @ 23 Nov 2014 18:46)
Mondjuk azt sem tudom milyen karival mennék legszívesebben.... summon necró, ez az.


Tokeletes lenne, tolnad a lower resistet!
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 23 2014 10:49am
Quote (Vismajor @ Nov 23 2014 05:47pm)
Én most cisnáltam egy 500 baalrunt
de olyan nyomorék már a baalos társaság, hogy inkább hagytam a faszba


Régen az volt jó, amikor fos cuccokban szenvedtünk, meg hülye helyekre jártunk mf-elni, mert ott tudtunk biztonsággal ölni. Ha már enigmában telézel baalhez, az már nem izgi.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 23 2014 10:51am
Quote (beni @ 23 Nov 2014 18:49)
Régen az volt jó, amikor fos cuccokban szenvedtünk, meg hülye helyekre jártunk mf-elni, mert ott tudtunk biztonsággal ölni. Ha már enigmában telézel baalhez, az már nem izgi.


Ennek a rest utani retro climbnek is ez lenne az ertelme. Full selfound, elindulunk, max szarni, hugyozni neha pihi, de ameddig nincs hell baal, addig nincs alvas se. Nincs jsprol item vasarolgatas kozbe meg semmi ilyen, ami utkozben esik, az van, azt csa. Esetleg 1-2 countess runt beiktatunk, ha ugy van, vagy baalrunt, de olyan nagy mfet nem akarok, inkabb sok arean vegigmenni.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 23 2014 10:52am
Quote (Baleee @ Nov 23 2014 05:51pm)
Ennek a rest utani retro climbnek is ez lenne az ertelme. Full selfound, elindulunk, max szarni, hugyozni neha pihi, de ameddig nincs hell baal, addig nincs alvas se. Nincs jsprol item vasarolgatas kozbe meg semmi ilyen, ami utkozben esik, az van, azt csa. Esetleg 1-2 countess runt beiktatunk, ha ugy van, vagy baalrunt, de olyan nagy mfet nem akarok, inkabb sok arean vegigmenni.


Mikor lesz reset? Kedd?
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Nov 23 2014 10:53am
Quote (beni @ Nov 23 2014 05:52pm)
Mikor lesz reset? Kedd?


beni_jojjon_poezni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 23 2014 10:55am
Quote (Taszilo.^ @ Nov 23 2014 05:53pm)
beni_jojjon_poezni


tiszta villanás az egész (most néztem meg, hogy az mi)
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Nov 23 2014 10:57am
Quote (beni @ Nov 23 2014 05:55pm)
tiszta villanás az egész (most néztem meg, hogy az mi)


es ha az lenne a neve, hogy diablo3, akkor jatszanal vele?
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
Nov 23 2014 10:57am
Akkor ezek szerint ketten vagyunk eddig? Hardcore Euro LoD Ladderstart csapat:

Baleee az assa

én 2 géppel tudom tolni, elején megy a barbár, Akarától vett két Scepterrel, mace mastery+ double strike, lvl43-ig (kb normal Baalrunok vége) max BO megvan, ekkor átskillezem BO support karinak (max BO, max Shout, 1pt BC, semmi egyéb)
aztán felhúzzuk a sorceress-emet, Tristrunok, Tombrunok, Bocirunok majd Baalrunok, aztán Nightmare-en már a Sosi megy előre, BO-val tápolva... :)

de ha jönnek még emberek, csak annál jobb, Summoner Necro, Hammer(ek), még sosi, java, akármi...
ha valaki behal, újrahúzzuk, "senkit nem hagyunk az út szélén" :)
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 23 2014 10:58am
Quote (Taszilo.^ @ Nov 23 2014 05:57pm)
es ha az lenne a neve, hogy diablo3, akkor jatszanal vele?


diablo 3-al játszottam egy órát havernál

aztán rájöttem, hogy ez már nagyon nem ugyanaz :(
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 23 2014 10:59am
Quote (beni @ 23 Nov 2014 18:52)
Mikor lesz reset? Kedd?


Igen.

Quote (beni @ 23 Nov 2014 18:58)
diablo 3-al játszottam egy órát havernál

aztán rájöttem, hogy ez már nagyon nem ugyanaz :(


Hat nem is.

Quote (beni @ 23 Nov 2014 18:55)
tiszta villanás az egész (most néztem meg, hogy az mi)


Lel, van egyket peniszvero nobrain crit build, de alapjaban elegge josh a poe.
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345610Next
Add Reply New Topic New Poll