Quote (Cpt_Ghost @ 15 Nov 2014 21:56)
sztem sosem volt jo sztorija a d2-nek
warcraft/starcraft sztori sokkal inkabb valo egy filmbe
A starcraft storyja sokkal filmszerűbb, viszont pontosan ez a baj vele.
Kb egy starship troopers lehetne belőle protossokkal kibővítve.
Tényleg jó a történet, de nem lehetne jó filmet csinálni belőle (sikereset igen, csak ilyen bárgyú akciófilmen kívül mit tudnál kihozni belőle?)
/e sőt javítanám magam. Scben inkább a világ az ami zseniális, de a story alapvetően elég klisés hollywood style.
Ettől még jól áll a játéknak és fasza a világ, csak a történet nem egy AAA kategóriás film storyja (ahol CSAK a story számít és semmi más, oda kevés, a filmipar meg ilyen)
This post was edited by CyberPunk666 on Nov 15 2014 02:05pm