d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Diablo Film
Prev12345616Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 15 2014 01:34pm
Quote (Flutter @ Nov 15 2014 08:01pm)
semmilyen

hue


http://www.legendary.com/news/warcraft-at-blizzcon

Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 15 2014 01:45pm
fake ofc

Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 15 2014 01:56pm
sztem sosem volt jo sztorija a d2-nek
warcraft/starcraft sztori sokkal inkabb valo egy filmbe
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 15 2014 02:03pm
Quote (Cpt_Ghost @ 15 Nov 2014 21:56)
sztem sosem volt jo sztorija a d2-nek
warcraft/starcraft sztori sokkal inkabb valo egy filmbe


A starcraft storyja sokkal filmszerűbb, viszont pontosan ez a baj vele.
Kb egy starship troopers lehetne belőle protossokkal kibővítve.
Tényleg jó a történet, de nem lehetne jó filmet csinálni belőle (sikereset igen, csak ilyen bárgyú akciófilmen kívül mit tudnál kihozni belőle?)

/e sőt javítanám magam. Scben inkább a világ az ami zseniális, de a story alapvetően elég klisés hollywood style.
Ettől még jól áll a játéknak és fasza a világ, csak a történet nem egy AAA kategóriás film storyja (ahol CSAK a story számít és semmi más, oda kevés, a filmipar meg ilyen)

This post was edited by CyberPunk666 on Nov 15 2014 02:05pm
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 15 2014 02:06pm
Quote (CyberPunk666 @ 15 Nov 2014 22:03)
A starcraft storyja sokkal filmszerűbb, viszont pontosan ez a baj vele.
Kb egy starship troopers lehetne belőle protossokkal kibővítve.
Tényleg jó a történet, de nem lehetne jó filmet csinálni belőle (sikereset igen, csak ilyen bárgyú akciófilmen kívül mit tudnál kihozni belőle?)

/e sőt javítanám magam. Scben inkább a világ az ami zseniális, de a story alapvetően elég klisés hollywood style.
Ettől még jól áll a játéknak és fasza a világ, csak a történet nem egy AAA kategóriás film storyja (ahol CSAK a story számít és semmi más, oda kevés, a filmipar meg ilyen)


implying a starship troopers egy szar film
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 15 2014 02:11pm
Quote (sylke @ 15 Nov 2014 22:06)
implying a starship troopers egy szar film


kb 12 évesen nekem is tetszett.
Ma már azért nem tűnik egy annyira jó filmnek.

Nem szívesen látnám viszont a kedvenc játékaimat ilyen bárgyú akciófilmként.
Jobban örülnék, ha egy erős történettel rendelkező klisémentes komoly film lenne belőlük.

Az ilyen függetlenség napja és hasonló filmektől rosszul vagyok.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Nov 15 2014 02:21pm
Szerintem szsenialis lenne, nem jatszottam d3al de a cinematicsot sokszor lattam mar
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 15 2014 02:23pm
Quote (CyberPunk666 @ 15 Nov 2014 21:03)
A starcraft storyja sokkal filmszerűbb, viszont pontosan ez a baj vele.
Kb egy starship troopers lehetne belőle protossokkal kibővítve.
Tényleg jó a történet, de nem lehetne jó filmet csinálni belőle (sikereset igen, csak ilyen bárgyú akciófilmen kívül mit tudnál kihozni belőle?)

/e sőt javítanám magam. Scben inkább a világ az ami zseniális, de a story alapvetően elég klisés hollywood style.
Ettől még jól áll a játéknak és fasza a világ, csak a történet nem egy AAA kategóriás film storyja (ahol CSAK a story számít és semmi más, oda kevés, a filmipar meg ilyen)


?_?
hol klisés az sc2 sztorija egyebkent? Ilyen csavart kb sehol nem lattam meg amit a mengsk raynor kerrigan trio csinalt
Jo oke, jon a nagy gonosz es most lekell gyozni, de akkor ennyi erovel ne irjunk konyveket meg ne csinaljunk filmeket.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 15 2014 02:26pm
Quote (Cpt_Ghost @ 15 Nov 2014 21:23)
?_?
hol klisés az sc2 sztorija egyebkent? Ilyen csavart kb sehol nem lattam meg amit a mengsk raynor kerrigan trio csinalt
Jo oke, jon a nagy gonosz es most lekell gyozni, de akkor ennyi erovel ne irjunk konyveket meg ne csinaljunk filmeket.


miert irok d2-t meg sc2-t amikor az egesz szeriarol beszelek
nem ertem magamat
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 15 2014 02:36pm
Quote (CyberPunk666 @ 15 Nov 2014 22:11)
kb 12 évesen nekem is tetszett.
Ma már azért nem tűnik egy annyira jó filmnek.

Nem szívesen látnám viszont a kedvenc játékaimat ilyen bárgyú akciófilmként.
Jobban örülnék, ha egy erős történettel rendelkező klisémentes komoly film lenne belőlük.

Az ilyen függetlenség napja és hasonló filmektől rosszul vagyok.


:DDD
látom átjött a film ironiája
szerintem nézd meg megint és probáld értelmezni, de most tök komolyan
zseniális film
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345616Next
Add Reply New Topic New Poll