☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Overwatch Blizzard Etc
Prev
1
2
3
4
5
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 933
Replies: 44
Track Topic
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#31
Nov 12 2014 05:41am
Quote (Fej @ 12 Nov 2014 12:27)
ugy legyen!
bar ez majd ugy 2017 karacsonya korul lesz aktualis
jan/feb már béta
sztem idén nyáron már kint lesz.
Fej
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold
:
0.00
#32
Nov 12 2014 05:47am
Quote (Cpt_Ghost @ 12 Nov 2014 12:41)
jan/feb már béta
sztem idén nyáron már kint lesz.
valahol mintha vmi 2017-et olvastam volna, bar a hots is kijott a beta utan nem sokkal, remeljuk igazad lesz, en varom mar azt a fost
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#33
Nov 12 2014 05:48am
Quote (Fej @ 12 Nov 2014 12:47)
valahol mintha vmi 2017-et olvastam volna, bar a hots is kijott a beta utan nem sokkal, remeljuk igazad lesz, en varom mar azt a fost
Hát béta általában fél év szokott lenni, meg sztem a blizz is sietni akar vele
llllllllllll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold
:
0.00
#34
Nov 12 2014 05:49am
Quote (Anamy @ Nov 12 2014 11:19am)
szar vagyok a lövöldözős játékokban
Nem csak a lovoldozosokben LEL
llllllllllll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold
:
0.00
#35
Nov 12 2014 05:50am
Valamelyuk nap par percet azzal toltottem fbn, h anamy ismeroseit bongesztem
Az itteni rak a kozelebe se er annak ami ott kaptam
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#36
Nov 12 2014 06:20am
Quote (Fej @ Nov 12 2014 11:47am)
valahol mintha vmi 2017-et olvastam volna, bar a hots is kijott a beta utan nem sokkal, remeljuk igazad lesz, en varom mar azt a fost
hots ki van jőve?! :xd
hol lehet leszedni
blizzard launcherbe nincs rola semmi
shopba se látom
Fej
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold
:
0.00
#37
Nov 12 2014 06:23am
Quote (Senee @ 12 Nov 2014 13:20)
hots ki van jőve?! :xd
hol lehet leszedni
blizzard launcherbe nincs rola semmi
shopba se látom
en hots alatt ezt ertem:
http://us.blizzard.com/en-us/games/hots/
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#38
Nov 12 2014 06:27am
Quote (Fej @ Nov 12 2014 12:23pm)
en hots alatt ezt ertem:
http://us.blizzard.com/en-us/games/hots/
jaa lol
llllllllllll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold
:
0.00
#39
Nov 12 2014 06:35am
Quote (Senee @ Nov 12 2014 10:04am)
az is egy vélemény
meg ez a másik 20 millió is
http://www.gamespot.com/articles/hearthstone-passes-20-million-players-what-do-you-/1100-6422336/
Ez olyan mint az iphone userek
Tok mindegy mit hoz ki a blizzard, fognak vele elegen jatszani hogy halalra keressek magukat
Lasd : d3, hs, meg majd ez a game is
This post was edited by xGurke on Nov 12 2014 06:36am
llllllllllll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold
:
0.00
#40
Nov 12 2014 06:38am
Bar d3ra legalabb kifogas h penzt keresnek vele a userek
Ha ez nem lenne akkor max 10 neckbeard blizzard faggot jatszana vele
This post was edited by xGurke on Nov 12 2014 06:39am
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
2
3
4
5
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact