d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Overwatch Blizzard Etc
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 12 2014 05:41am
Quote (Fej @ 12 Nov 2014 12:27)
ugy legyen!

bar ez majd ugy 2017 karacsonya korul lesz aktualis


jan/feb már béta
sztem idén nyáron már kint lesz.
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Nov 12 2014 05:47am
Quote (Cpt_Ghost @ 12 Nov 2014 12:41)
jan/feb már béta
sztem idén nyáron már kint lesz.


valahol mintha vmi 2017-et olvastam volna, bar a hots is kijott a beta utan nem sokkal, remeljuk igazad lesz, en varom mar azt a fost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 12 2014 05:48am
Quote (Fej @ 12 Nov 2014 12:47)
valahol mintha vmi 2017-et olvastam volna, bar a hots is kijott a beta utan nem sokkal, remeljuk igazad lesz, en varom mar azt a fost


Hát béta általában fél év szokott lenni, meg sztem a blizz is sietni akar vele
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 12 2014 05:49am
Quote (Anamy @ Nov 12 2014 11:19am)
szar vagyok a lövöldözős játékokban


Nem csak a lovoldozosokben LEL
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 12 2014 05:50am
Valamelyuk nap par percet azzal toltottem fbn, h anamy ismeroseit bongesztem

Az itteni rak a kozelebe se er annak ami ott kaptam
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 12 2014 06:20am
Quote (Fej @ Nov 12 2014 11:47am)
valahol mintha vmi 2017-et olvastam volna, bar a hots is kijott a beta utan nem sokkal, remeljuk igazad lesz, en varom mar azt a fost


hots ki van jőve?! :xd

hol lehet leszedni

blizzard launcherbe nincs rola semmi
shopba se látom
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Nov 12 2014 06:23am
Quote (Senee @ 12 Nov 2014 13:20)
hots ki van jőve?! :xd

hol lehet leszedni

blizzard launcherbe nincs rola semmi
shopba se látom


en hots alatt ezt ertem:

http://us.blizzard.com/en-us/games/hots/

Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 12 2014 06:27am
Quote (Fej @ Nov 12 2014 12:23pm)


jaa lol
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 12 2014 06:35am
Quote (Senee @ Nov 12 2014 10:04am)


Ez olyan mint az iphone userek
Tok mindegy mit hoz ki a blizzard, fognak vele elegen jatszani hogy halalra keressek magukat
Lasd : d3, hs, meg majd ez a game is

This post was edited by xGurke on Nov 12 2014 06:36am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 12 2014 06:38am
Bar d3ra legalabb kifogas h penzt keresnek vele a userek
Ha ez nem lenne akkor max 10 neckbeard blizzard faggot jatszana vele

This post was edited by xGurke on Nov 12 2014 06:39am
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll