d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Izmos Vitatopic Attempt # 2 > Vote Or Die
Prev12345612Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Nov 8 2014 04:30am
Quote (ace07 @ Nov 8 2014 11:29am)
És ha Zsófinak nagyobb melle van mint Annának, de Anna jobban szop?


honnan állapítod meg egy állásinterjún hogy ki szopik jobban
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 8 2014 04:31am
Quote (TrollBoss @ 8 Nov 2014 11:30)
honnan állapítod meg egy állásinterjún hogy ki szopik jobban


Ja, hogy te meg nem voltal allasinterjun?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 8 2014 04:31am
Quote (TrollBoss @ 8 Nov 2014 12:30)
honnan állapítod meg egy állásinterjún hogy ki szopik jobban


:trollface:

Quote (josheide @ 8 Nov 2014 12:31)
Ja, hogy te meg nem voltal allasinterjun?


az ő korában...
Régen minden másként működött. A nők akkor még nem is dolgoztak.

This post was edited by CyberPunk666 on Nov 8 2014 04:32am
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Nov 8 2014 04:33am
Quote (josheide @ Nov 8 2014 11:31am)
Ja, hogy te meg nem voltal allasinterjun?


nem vagyok bögyös maca, sosem kérték hogy szopjam le őket
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Nov 8 2014 04:40am
Quote (Cpt_Ghost @ Nov 8 2014 09:46am)
viszont azalapján, hogy zsófi nem engedheti meg magának, hogy munka nélkül maradjon, ezért biztos folyamatosan állásokat fog böngészni, arra az esetre, ha elveszítené ezt, és kitudja, talán x idő múlva talál egy jobb ajánlatot és elmegy a picsába, még anna szarik rá és marad nálad, melyik a jobb befektetés? :D


Implikalod hogy nem a jomodunak van nagyobb berigenye hogy fenntartsa az eddigi eletminoseget
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 8 2014 04:48am
Quote (anyd @ 8 Nov 2014 11:40)
Implikalod hogy nem a jomodunak van nagyobb berigenye hogy fenntartsa az eddigi eletminoseget


nem látom, hogy hol volt itt szó a bérek méretéről
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 8 2014 04:48am
kép nélkül nem tudok ilyen fontos szakmapolitikai kérdésben állást foglalni
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 8 2014 04:54am
Quote (TrollBoss @ 8 Nov 2014 12:33)
nem vagyok bögyös maca, sosem kérték hogy szopjam le őket


upchez minden öreg nyuggert felvesznek, hiszen tudják hogy ök is kb addig birják mint te
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Nov 8 2014 04:58am
Akkor a két személy teljesen megegyezik, csak az egyik gazdag családból, a másik szegény családból származik. Za hogy milyen képességekkel indultak az mind1 abból a szmpontból hogy jelenleg egy szinten vannak.

Szerintem a két lány múltja munkáltató szempontjából teljesen lényegtelen. Még ha azt is mondják, nem érdekli őket, hogy milyen családból származol. Ott ahol számít, nem elég egy egyszerű állásinterjú.
Így csak a jövőkép maradt ami megkülönböztetheti őket, lehet az egyik már egy év múlva akar gyereket ( persze ezt nem mondja, max hogy van férje) a másik nem.
Mivel Én élelmiszeriparban dolgozok, nálunk már az is számított hogy dohányzik e valaki.

Külső szemlélőként meg (persze ugyanolyan joga van mindkettőnek az adott munkahelyen dolgozni,de mégis választani kell) a szegényebbnek adnám, hogy tovább tudjon lépni és könnyebben tudjon élni. Lehet a gazdagabbnak vég van lehetősége a szüleivel lakni és tovább keresni a munkát.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 8 2014 05:02am
van jó válasz : anna, mert ő jobb volt az ágyban
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345612Next
Add Reply New Topic New Poll