d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Napi 3 Lityo Viz Challenge
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 8 2014 04:16am
kólából lehet?
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Nov 17 2014 10:14am
update: 17-e van, vagy 12 napja iszom napi 3 litert, a kovetkezoket vettem eszre:
nem fogytam ;( inkabb hiztam, lol most mertem magam, 66.2-t mutat a merleg, ami egy picit tobb, mint ami ugy normalisan vagyok, ebedre megettem egy oriasi kiflit a gulyasleves melle, meg egesz hetvegen vendegsegbe voltam szal mindenhol zabaltam, mint a fahrii, gondolom vagy 0,5-1 kilo meg ott totyorog a belembe
aztan a rancaim sem tuntek el, mondjuk nem is voltak, de ilyen negativ ranc keletkezhetett volna, es akkor azt mondhatom, hogy valami van, nem csak a semmi nincs, mer ha nincs semmi, akkor az valami, az meg mar nem semmi

na sebaj, folytatom ofc, rossz hatasat nem fedeztem fel, szal baj nem lehet belole, viszont holnap el fog fogyni a vizem, mehetek majd hetkozbe vizer, nem szeretem mert ilyenkor mar sotet van mire vegzek meloba, oszt akkor meg csucsforgalom a varosba meg minden fraszkarika :SSS na sebaj, egyszer kibirom, utana majd csak karacsony elott kell menni, es az evre eleg lesz
nem tom mit kellene meg irnom, majd megmonygyatok
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Nov 17 2014 11:04am
Quote (Taszilo.^ @ Nov 17 2014 05:14pm)
update: 17-e van, vagy 12 napja iszom napi 3 litert, a kovetkezoket vettem eszre:
nem fogytam ;( inkabb hiztam, lol most mertem magam, 66.2-t mutat a merleg, ami egy picit tobb, mint ami ugy normalisan vagyok, ebedre megettem egy oriasi kiflit a gulyasleves melle, meg egesz hetvegen vendegsegbe voltam szal mindenhol zabaltam, mint a fahrii, gondolom vagy 0,5-1 kilo meg ott totyorog a belembe
aztan a rancaim sem tuntek el, mondjuk nem is voltak, de ilyen negativ ranc keletkezhetett volna, es akkor azt mondhatom, hogy valami van, nem csak a semmi nincs, mer ha nincs semmi, akkor az valami, az meg mar nem semmi

na sebaj, folytatom ofc, rossz hatasat nem fedeztem fel, szal baj nem lehet belole, viszont holnap el fog fogyni a vizem, mehetek majd hetkozbe vizer, nem szeretem mert ilyenkor mar sotet van mire vegzek meloba, oszt akkor meg csucsforgalom a varosba meg minden fraszkarika :SSS na sebaj, egyszer kibirom, utana majd csak karacsony elott kell menni, es az evre eleg lesz
nem tom mit kellene meg irnom, majd megmonygyatok



Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Nov 17 2014 11:47am
Quote (lacketto @ Nov 17 2014 06:04pm)
http://www.civishir.hu/upload/news/2/b_beseny%C5%91_pista_debrecenbe_jon.jpg


laari fahrii
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 17 2014 02:08pm
Quote (Taszilo.^ @ Nov 17 2014 05:14pm)
update: 17-e van, vagy 12 napja iszom napi 3 litert, a kovetkezoket vettem eszre:
nem fogytam ;( inkabb hiztam, lol most mertem magam, 66.2-t mutat a merleg, ami egy picit tobb, mint ami ugy normalisan vagyok, ebedre megettem egy oriasi kiflit a gulyasleves melle, meg egesz hetvegen vendegsegbe voltam szal mindenhol zabaltam, mint a fahrii, gondolom vagy 0,5-1 kilo meg ott totyorog a belembe
aztan a rancaim sem tuntek el, mondjuk nem is voltak, de ilyen negativ ranc keletkezhetett volna, es akkor azt mondhatom, hogy valami van, nem csak a semmi nincs, mer ha nincs semmi, akkor az valami, az meg mar nem semmi

na sebaj, folytatom ofc, rossz hatasat nem fedeztem fel, szal baj nem lehet belole, viszont holnap el fog fogyni a vizem, mehetek majd hetkozbe vizer, nem szeretem mert ilyenkor mar sotet van mire vegzek meloba, oszt akkor meg csucsforgalom a varosba meg minden fraszkarika :SSS na sebaj, egyszer kibirom, utana majd csak karacsony elott kell menni, es az evre eleg lesz
nem tom mit kellene meg irnom, majd megmonygyatok


ásványvízet iszol?

Csak mert én most vettem szódakészítőt (nem a klasszikus szikvizes, kis patronos megoldás, hanem amit mostanában árulnak) és egész jó. Nem kell baszakodni a műanyag palackokkal.

Ez a legolcsóbb asszem:

http://www.vizetiszom.hu/sodastream_aquasparkler_otthoni_szodakeszito_gep_249

This post was edited by beni on Nov 17 2014 02:09pm
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Nov 17 2014 02:13pm
Quote (beni @ Nov 17 2014 09:08pm)
ásványvízet iszol?

Csak mert én most vettem szódakészítőt (nem a klasszikus szikvizes, kis patronos megoldás, hanem amit mostanában árulnak) és egész jó. Nem kell baszakodni a műanyag palackokkal.

Ez a legolcsóbb asszem:

http://www.vizetiszom.hu/sodastream_aquasparkler_otthoni_szodakeszito_gep_249


elso post benyokam :S figyelj oda jobban legkozelebb
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 17 2014 02:14pm
Quote (Taszilo.^ @ Nov 17 2014 09:13pm)
elso post benyokam :S figyelj oda jobban legkozelebb


Jah, elolvastam az első pár mondatot de abban nem volt...
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Nov 17 2014 02:15pm
Quote (beni @ Nov 17 2014 09:14pm)
Jah, elolvastam az első pár mondatot de abban nem volt...


mi tevok legyunk ilyen esetben :s
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 17 2014 02:16pm
Quote (Taszilo.^ @ Nov 17 2014 09:15pm)
mi tevok legyunk ilyen esetben :s


Végülis kiegyezhetünk döntetlenben.

Elvégre a forrásból hozott vizet is fel lehet szódának turbózni.
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Nov 17 2014 02:19pm
Quote (beni @ Nov 17 2014 09:16pm)
Végülis kiegyezhetünk döntetlenben.

Elvégre a forrásból hozott vizet is fel lehet szódának turbózni.


a megalkuvas a gyenge emberekre jellemzo
en inkabb nem engednek az igazambol, vagyis tartom magam magam ahhoz az allasponthoz, hogy figyelj oda jobban legkozelebb
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll