d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Anarkin Ace Gurke Cp666 Etc
Prev1234569Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 6 2014 01:29pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Nov 6 2014 07:27pm)
http://4.ii.gl/6G1DEz9fR.png


http://4.ii.gl/xm9xCSk5I.png


http://2.ii.gl/TFKMRW4BL.png




ez a szituáció állása


igen, ez mondjuk szopás
nálam állásinterjún 1 órán csak arról beszélgettünk, hogy milyen tapasztalataim vannak, milyen projektekben vettem részt, milyen nagyobb kaliberül projekteket csináltam

és szerintem is C-s vonalat lenne érdemes tolni

This post was edited by xGurke on Nov 6 2014 01:30pm
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Nov 6 2014 01:30pm
Quote (Jancsipapa @ Nov 6 2014 08:28pm)
pont olyan voltál, mint smat a kilóval, ha tényleg segítség kell, akkor meghallgatsz mindenkit, aki segít a topigban (akkor is, ha nem tetszik a hangvétele valamiért), nem pedig egyből elküldöd a halál faszára

de lehet nálad nem így megy

az életem pedig nagyon fasza, köszönöm kérdésed


ne haragudj János, igazad van teljes mértékben












kisebb tanácstalanságokban
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 6 2014 01:31pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 6 Nov 2014 21:27)
http://4.ii.gl/6G1DEz9fR.png


http://4.ii.gl/xm9xCSk5I.png


http://2.ii.gl/TFKMRW4BL.png




ez a szituáció állása


Kurvára számít az otthoni mókolás.
Az egyik dolog amiért felvettek, hogy önszorgalomból csináltan CAN kommunikációt itthon. Elsősorban amúgy az önszorgalmas dolgaimra voltak kíváncsiak. <hogyan dolgozol önállóan féle nem tanulható skill miatt. Minden más tanulható>
Minden számít, amit csinált.
Nem kell mindennek valami hivatalos nagy projektnek lennie.

//amúgy lehet nem akar leragadni, de a boschon belül is mehet totál máshová.

This post was edited by CyberPunk666 on Nov 6 2014 01:33pm
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Nov 6 2014 01:31pm
Quote (CyberPunk666 @ Nov 6 2014 08:28pm)
Biztos csak kretén vagy, de ezt tudhatnád. --> assuming tudnod kéne, hogy kretén vagy, de nem kell tudnod, van aki nem tudja magáról

Kiemeltem az arroganciát, hogy mindenki lássa.



Szerintem C. <bár továbbra is elsősorban attól függ, hogy mit akar csinákni>
A c-k kb mindenhol jelen vannak, szóval azokkal kb mindenhol lehet valami munkát találni.


sok pénzt keresni




mostmár többnyire bentvan minden info, hogyan induljon el farkas a forró dollárok irányába?
Member
Posts: 56
Joined: Oct 25 2014
Gold: 0.00
Nov 6 2014 01:32pm
Adjon az Isten testvérem!
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 6 2014 01:32pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Nov 6 2014 07:30pm)
ne haragudj János, igazad van teljes mértékben




http://1.ii.gl/dwv8EHoUH.png


http://4.ii.gl/6T0JkO2js.png




kisebb tanácstalanságokban


nekünk ilyen szerver klienses játékot házinak adtak fel, nem msc önlabra, lel
de ha ennyire java-hoz ragaszkodik, akkor ez már nyilván tapasztalatnak számít
meg minden más, amit azokban a java-s targyakban csináltak
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Nov 6 2014 01:34pm
Quote (CyberPunk666 @ Nov 6 2014 08:31pm)
Kurvára számít az otthoni mókolás.
Az egyik dolog amiért felvettek, hogy önszorgalomból csináltan CAN kommunikációt itthon. Elsősorban amúgy mindig az önszorgalmas dolgaimra voltak kíváncsiak.
Minden számít, amit csinált.
Nem kell mindennek valami hivatalos nagy projektnek lennie.

//amúgy lehet nem akar leragadni, de a boschon belül is mehet totál máshová.


nemtudom mennyire akar ottmaradni igazából, a főnöke EL VAN UTAZVA 3 hete aztmondta, majd ha visszajött megkérdezi hogy mennyi suskát adnának neki főállásban, de ilyen 2-300k-nál ELVILEG sokkal többet ott nem adnak kezdőként, annál lehet találni jobb ajánlatokat is szerintem 2ésfélév munkatapasztalattal és bme diplomával, NEM? mer én nemtudom. bosch elég zsidó azért
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 6 2014 01:35pm
Quote (xGurke @ 6 Nov 2014 21:32)
nekünk ilyen szerver klienses játékot házinak adtak fel, nem msc önlabra, lel
de ha ennyire java-hoz ragaszkodik, akkor ez már nyilván tapasztalatnak számít
meg minden más, amit azokban a java-s targyakban csináltak


Ezek szerintem eléggé szakirány függők. <legalábbis nálunk, de ez villanyos képzés>
Member
Posts: 56
Joined: Oct 25 2014
Gold: 0.00
Nov 6 2014 01:36pm
Vesszen Trianon!
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 6 2014 01:36pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Nov 6 2014 07:34pm)
nemtudom mennyire akar ottmaradni igazából, a főnöke EL VAN UTAZVA 3 hete aztmondta, majd ha visszajött megkérdezi hogy mennyi suskát adnának neki főállásban, de ilyen 2-300k-nál ELVILEG sokkal többet ott nem adnak kezdőként, annál lehet találni jobb ajánlatokat is szerintem 2ésfélév munkatapasztalattal és bme diplomával, NEM? mer én nemtudom. bosch elég zsidó azért


de bazdmeg, amíg 1 nyelvet ismer biztosan és az is olyan, amit manapság már alig használnak, addig ne akarjon 200-300k-nál többet keresni :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234569Next
Add Reply New Topic New Poll