Quote (Cpt_Ghost @ 6 Nov 2014 14:42)
Te vagy a hulye, meg a tobbi tudatlan suttyo aki 100ra hasznalja a kilot.
de egyebkent szerintem mindenki tisztaban van vele, hogy a kilo- az ezerszeres prefixuma, nem hinnem, hogy pl a kilometer barki szerint 100 meter lenne
igy epult be valamiert a szlengbe aztan annyi, csak tullepnek rajta