Quote (jarabekg @ 6 Nov 2014 14:36)
fura lenne ha 265++ iqm lett volna ^^
Mivel az iq-t mindig a kortársakhoz mérik, ezért gyerekkorban egyáltalán nem ritkák a kiugró eredmények.
17 éves kor előtti pontszám nem jelent semmit. Maximum tendenciát, de semmiképpen sem pontosat.
Ha többet akarsz tudni róla, akkor a mensa oldalán elég sok jó írás van.