Quote (daneeka10 @ Nov 5 2014 11:04pm)
Szerintem napi 2-3 ora fozes az kurva sok ido, nem hiszem, hogy melo mellett meg raernek sokan
azert en szokam zuhanyozni, mosni, takaritani, kockulni kozben. nem kell vegig ott allni folotte es nezni ahogy naposmarci szokta
kb 15-30perc az az ido amig tenylegesen csak a fozessel foglalkozom
Quote (Jancsipapa @ Nov 5 2014 11:07pm)
mindenkinek megvolt és meg is van a mai napig a lehetősége, hogy a személyiségéhez leginkább illő szakmát, pályát válassza... én is lehetnék olyan helyen, ahol többször annyit kereshetnék, mint most, de inkább kevésbé éljek fényűző életet (és a munkám közben érezzem kurvajól magam), mintsem rühelljek ott lenni minden egyes percben
ha az alvást nem nézzük, akkor annyit töltünk munkával, mint nem munkával, szóval ez kurvasok idő ahhoz, hogy addig utáljuk az életünket
az a baj, hogy az emberek nagyreszenek nincs valasztasa, de szarik itt mindenki a masikra
This post was edited by Coolface on Nov 5 2014 03:08pm