Quote (Flutter @ Nov 5 2014 09:56am)
ezt mar kb tizedjere latom toled
attol hogy a postok 80%-a szar/spam/troll/flame nem kell isteniteni senee copy paste-jait
amikor 1-2 topicban beszarik a postblocker es elolvasom par postjat rajovok meg mindig ugyanaz a kreten troll mint 1 eve volt
hol istenítette? miért olyan elfogadhatatlan tény az, hogyha azt látja valaki (énis) hogy gyakrabban ontopic és normálisabb mint egyes userek?
a troll dolog meg már kezd unalmas lenni, itt mindenki nyitott könyv, senki se játszik rá a szerepére, csak senee. ja
This post was edited by AngryBug on Nov 5 2014 05:10am