d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Rici Multijai
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Nov 5 2014 05:08am
Quote (Flutter @ Nov 5 2014 09:56am)
ezt mar kb tizedjere latom toled
attol hogy a postok 80%-a szar/spam/troll/flame nem kell isteniteni senee copy paste-jait
amikor 1-2 topicban beszarik a postblocker es elolvasom par postjat rajovok meg mindig ugyanaz a kreten troll mint 1 eve volt


hol istenítette? miért olyan elfogadhatatlan tény az, hogyha azt látja valaki (énis) hogy gyakrabban ontopic és normálisabb mint egyes userek?
a troll dolog meg már kezd unalmas lenni, itt mindenki nyitott könyv, senki se játszik rá a szerepére, csak senee. ja

This post was edited by AngryBug on Nov 5 2014 05:10am
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Nov 5 2014 05:18am
Quote (Flutter @ Nov 5 2014 10:56am)
ezt mar kb tizedjere latom toled
attol hogy a postok 80%-a szar/spam/troll/flame nem kell isteniteni senee copy paste-jait
amikor 1-2 topicban beszarik a postblocker es elolvasom par postjat rajovok meg mindig ugyanaz a kreten troll mint 1 eve volt


Keress rá az összes postjára, nem tudok neked bizonygatni :D nem mondom hogy minden postja arany, sőt, de messze nem olyan rossz mint rici pl
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Nov 5 2014 05:25am
Quote (Flutter @ Nov 5 2014 10:56am)
ezt mar kb tizedjere latom toled
attol hogy a postok 80%-a szar/spam/troll/flame nem kell isteniteni senee copy paste-jait
amikor 1-2 topicban beszarik a postblocker es elolvasom par postjat rajovok meg mindig ugyanaz a kreten troll mint 1 eve volt


rawen2
Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold: 0.00
Nov 5 2014 05:30am
N tudom mirol beszelsz ez az elso accom
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Nov 5 2014 05:30am
Quote (AngryBug @ Nov 5 2014 12:08pm)
hol istenítette? miért olyan elfogadhatatlan tény az, hogyha azt látja valaki (énis) hogy gyakrabban ontopic és normálisabb mint egyes userek?
a troll dolog meg már kezd unalmas lenni, itt mindenki nyitott könyv, senki se játszik rá a szerepére, csak senee. ja


eloszor 20at akartam irni, de postiras kozben rajottem hogy a felet te irtad
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Nov 5 2014 05:34am
Quote (xUb0rka @ Nov 5 2014 12:30pm)
N tudom mirol beszelsz ez az elso accom


te amúgy az a rici vagy, aki régen d2 chaten reggeltől-estig írogatta, hogy noobok vagytok?
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Nov 5 2014 05:35am
Quote (TuskesVanek @ Nov 5 2014 12:34pm)
te amúgy az a rici vagy, aki régen d2 chaten reggeltől-estig írogatta, hogy noobok vagytok?


igen
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Nov 5 2014 05:36am
Quote (TuskesVanek @ Nov 5 2014 12:34pm)
te amúgy az a rici vagy, aki régen d2 chaten reggeltől-estig írogatta, hogy noobok vagytok?


az.
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Nov 5 2014 05:36am
Quote (TuskesVanek @ Nov 5 2014 11:34am)
te amúgy az a rici vagy, aki régen d2 chaten reggeltől-estig írogatta, hogy noobok vagytok?


aha
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Nov 5 2014 05:36am
Quote (anyd @ Nov 5 2014 12:35pm)
igen


Quote (lacketto @ Nov 5 2014 12:36pm)
az.


Quote (AngryBug @ Nov 5 2014 12:36pm)
aha


rengeteget fejlődött az évek alatt :D

This post was edited by TuskesVanek on Nov 5 2014 05:36am
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll