Quote (beni @ Nov 2 2014 04:48pm)
Elképzeltem, ahogy összeült a válságstáb, hogy megtárgyalják az égető problémákat:
- Amerikai hitelpiaci válság begyűrűzése
- Oroszország elzárta a gázcsapot az Ukrajnába tartó vezetéken
- ToldiSenior a forum.index.hu oldalon kritizálta Orbán Viktort

LoL RotFL
Nem a jsp-n kritizáltam Orbánt, hanem a ferencvárosi fideszesek belső fórumán
Egyébként tetszik nekem ez az ostoba tévhit, hogy Orbánt tilos kritizálni, aki kritizálja, azt kinyírják, és egyéb ilyen maffiavezér tulajdonságai...
Én folyamatosan kritizálom, párton belül is, és tessék, még mindig élek, sőt, még a ferencvárosi FIDESZ-alapszervezetből sem rúgtak ki (bár páran szeretnének kirúgatni, az igaz...)
This post was edited by ToldiSenior on Nov 2 2014 09:53am