d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Mikor Lesz D2 Ladder Reset? > Szerinted?
Prev1234569Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 2 2014 09:51am
Quote (Ghostmasterq @ Nov 2 2014 04:51pm)
En ugy Hallottam most hétfőn lesz?!


mekkora ontopic
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
Nov 2 2014 09:53am
Quote (beni @ Nov 2 2014 04:48pm)
Elképzeltem, ahogy összeült a válságstáb, hogy megtárgyalják az égető problémákat:

- Amerikai hitelpiaci válság begyűrűzése
- Oroszország elzárta a gázcsapot az Ukrajnába tartó vezetéken
- ToldiSenior a forum.index.hu oldalon kritizálta Orbán Viktort


:) :D
LoL RotFL

Nem a jsp-n kritizáltam Orbánt, hanem a ferencvárosi fideszesek belső fórumán
Egyébként tetszik nekem ez az ostoba tévhit, hogy Orbánt tilos kritizálni, aki kritizálja, azt kinyírják, és egyéb ilyen maffiavezér tulajdonságai...
Én folyamatosan kritizálom, párton belül is, és tessék, még mindig élek, sőt, még a ferencvárosi FIDESZ-alapszervezetből sem rúgtak ki (bár páran szeretnének kirúgatni, az igaz...)

This post was edited by ToldiSenior on Nov 2 2014 09:53am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 2 2014 09:53am
van egy ismerősöm, kiderült fideszes, volt békemeneten is (:XD)
egyből elkezdtem vele is ezt a diskurzust h mi a fasz a bajod

aztán kiderült, hogy a melohelye olyan amit a fidesz talált ki és 140k nettót kap (előtte meg 70 ezerért melozta kb ugyanazt)
egyből megértettem, és el is fogadtam..

de te azt mondod semmi hasznod nincs belőle, ingyen segítesz
akkro szerinted kinek van haszna a fideszből?! az országnak?! a népnek?! kinek?!
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 2 2014 09:57am
Quote (ToldiSenior @ Nov 2 2014 04:53pm)
:) :D
LoL RotFL

Nem a jsp-n kritizáltam Orbánt, hanem a ferencvárosi fideszesek belső fórumán
Egyébként tetszik nekem ez az ostoba tévhit, hogy Orbánt tilos kritizálni, aki kritizálja, azt kinyírják, és egyéb ilyen maffiavezér tulajdonságai...
Én folyamatosan kritizálom, párton belül is, és tessék, még mindig élek, sőt, még a ferencvárosi FIDESZ-alapszervezetből sem rúgtak ki (bár páran szeretnének kirúgatni, az igaz...)


jsp>
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
Nov 2 2014 09:58am
Quote (beni @ Nov 2 2014 04:57pm)
jsp>


THIS, VERY THIS
Member
Posts: 56
Joined: Oct 25 2014
Gold: 0.00
Nov 2 2014 10:01am
Szebb jövőt testvér!
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 2 2014 10:08am
Quote (ToldiSenior @ Nov 2 2014 03:58pm)
THIS, VERY THIS


tehát van (mondjuk) anyagi hasznod a fideszből, de nem írod le, nem teregetsz túl sokmindent ki, mert "indexen vagy" és hátha vki jelentést ír az itteni tevékenységeidről is
értem

veled beszélgetni olyan mint a verselemzés, a mögöttes tartalmat kell látni, rejtjelezve kommunikálni
nyíltan nem lehet, hisz akkor lecsap a karhatalom

és akkor no money es oda a család
a család
az istenadta család.. amiért az ember szemethuny, belemegy; és nem vesz figyelembe másokat.. a család az első
a család boldogulása összeegyeztethetetlen lett a társadalom boldogulásával(?)

van akinek meg a fidesz a család
la familia es todo
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 2 2014 10:12am
Quote (Senee @ Nov 2 2014 05:08pm)
tehát van (mondjuk) anyagi hasznod a fideszből, de nem írod le, nem teregetsz túl sokmindent ki, mert "indexen vagy" és hátha vki jelentést ír az itteni tevékenységeidről is
értem

veled beszélgetni olyan mint a verselemzés, a mögöttes tartalmat kell látni, rejtjelezve kommunikálni
nyíltan nem lehet, hisz akkor lecsap a karhatalom

és akkor no money es oda a család
a család
az istenadta család.. amiért az ember szemethuny, belemegy; és nem vesz figyelembe másokat.. a család az első
a család boldogulása összeegyeztethetetlen lett a társadalom boldogulásával(?)

van akinek meg a fidesz a család
la familia es todo


Szerinted minden fideszes szavazó trafikos vagy századvéges vagy személyesen orbán viszi el neki borítékban a pénzt?


Member
Posts: 56
Joined: Oct 25 2014
Gold: 0.00
Nov 2 2014 10:14am
Vona Gábor!
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 2 2014 10:15am
Quote (beni @ Nov 2 2014 04:12pm)
Szerinted minden fideszes szavazó trafikos vagy századvéges vagy személyesen orbán viszi el neki borítékban a pénzt?


vagy közmunkás és örül a szárazkenyérnek vagy nyugdijas és örül a -67 forint rezsinek (régen két hónapig lehetett annyi pénzből kenyeret venni)
minél kiszolgáltatottabb egy társadalom anyagilag (sok a szegény) annál inkább nem működhet a demokrácia

és igen.. akinek nincs haszna belőle az nem értem mi a faszért lenne fideszes
nyilván akkor támogatsz vmit ha hasznod származik belőle... ha szent ember vagy akkor meg azért mert másoknak/sokaknak van haszna belőle
de ezt kérdeztem.... SZERINTE KINEK VAN HASZNA BELŐLE?! mikor épp írta, hogy megveti a mutyizókat
kinek másoknak van belőlük haszna?!
nem értem
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234569Next
Add Reply New Topic New Poll